Można narzekać na to, że studio Treyarch nie stworzyło tak udanego Call of Duty jak ludzie z Infinity Ward. Nie da się jednak zaprzeczyć temu, że autorzy World at War trafili w dziesiątkę, umieszczając w swoim dziele tryb Nazi Zombie polegający na eksterminowaniu nieumarłych żołnierzy. Czy zobaczymy go jednak w najnowszym produkcie firmy – nadchodzącym Call of Duty: Black Ops? Jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie jeszcze nie poznaliśmy, ale zakładamy, że tak. Co innego możemy zresztą myśleć po przeczytaniu słów, które wypowiedział szef studia (Mark Lamia) na łamach Official Playstation Magazine?

Pytany przez redakcję czasopisma o „tryb zombie” w Black Ops, Lamia odpowiedział: „Bardzo lubimy tryb zombie (…) ta miłość zrodziła się po tym jak wielbiciele elektronicznej rozrywki bardzo ciepło przyjęli ten rodzaj zabawy”. Naciskany przez ludzi z OPM szef studia Treyarch dodał jeszcze: „OK. Wszystko co mogę teraz powiedzieć to to, że słuchamy naszych fanów”.

Czyli mówisz i masz? Choć nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, to możemy śmiało założyć, że w Call of Duty: Black Ops postrzelamy do nieumarłych. Teraz możemy natomiast zerknąć na króciutką zajawkę gry. Jutro w sieci pojawi się pełna wersja materiału filmowego z tej produkcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here