Playboy najbardziej podoba nam się w wydaniu papierowym, ale zrobioną z pomysłem grą również nie pogardzimy. A właśnie to chce nam zaoferować Jolt Online Gaming ze swoim zupełnie darmowym, przeglądarkowym Playboy Manager już tego lata. Na oficjalnej witrynie PM można się zarejestrować by wziąć udział w beta testach.

Cała gra ma polegać na tym, by umiejętnie pokierować karierą młodej modelki, która trafia pod nasze menedżerskie skrzydła. Ostatecznym celem jest wprowadzenie naszej Playmate „na salony”. Czyli, konkretniej rzecz ujmując, do Playboy Mansion, rezydencji Hugh Hefnera.

Sami twórcy obiecują, że Playboy Manager będzie łączył elementy strategii turowej i gry karcianej. Nawet nie próbujcie pytać, jak ma to działać w praktyce. My oczywiście po cichu liczymy na karty podobne do tych z naszego rodzimego Wiedźmina. Nadzieje te nie są pozbawione sensu, bowiem ponoć osoby grające w produkcję Jolt Online Gaming mogą liczyć na dostęp do ekskluzywnych zdjęć i nagrań z 10236 Charing Cross Road w Los Angeles.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here