Pamiętacie jeszcze jak pokazywaliśmy wam materiał wideo w którym chłopaki z Mega64 wzięli na tapetę kultową grę Oregon Trail? Jeśli nie to koniecznie musicie to zobaczyć. OT przypomniał mi się kiedy dziś panowie z Virtual Frontiers zaanonsowali swoją nową grę RPG zatytułowaną Pioneering. W produkcji tej przeniesiemy się do roku 1776 (data ogłoszenia Deklaracji Niepodległości) i jako młody pionier będziemy musieli przeżyć na pograniczu. Już nie mogę się doczekać polowania na wiewiórki! Co czeka na graczy? Ekscytujące polowania, kupowanie nieruchomości. Weźmiemy też udział w wojnie niepodległościowej, a desperaci szukający ciepła domowego ogniska będą mogli się ożenić i spłodzić kolejne pokolenie pionierów! Autorzy porównują swoje dzieło do takich gier jak Fable II i Fallout 3.

Gra pojawić się ma w sprzedaży już jesienią tego roku. Więcej o tym tytule możecie się dowiedzieć na oficjalnej witrynie programu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Bombowy pomysł. Naprawdę. Choć za klimatami westernianymi nie przepadam raczej, to chętnie przyjrzę się co z tego wyniknie. Trzymam kciuki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here