Premiera Halo 3: ODST odbędzie się już 22 września. W ramach oczekiwania zapraszamy Was gorąco do lektury naszej zapowiedzi. Pewniakiem jest też, że w przeciągu najbliższych tygodni w sieci pojawią się kolejne materiały promujące najnowszą produkcję Bungie. Na pierwszy rzut idzie zwiastun aktorski, który daje przedsmak tego, jak mógłby wyglądać film pełnometrażowy. Mamy też dla Was trzy fragmenty gameplayu, pokazujące kilkanaście pierwszych minut gry.

Z racji blokady embedowania podajemy linki do fragmentów z rozgrywki:
HALO 3: ODST CAMPAIGN – Part 1;
HALO 3: ODST CAMPAIGN – Part 2;
HALO 3: ODST CAMPAIGN – Part 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Tak jak w przypadku Halo 3 promocja ODST to klasa sama dla siebie. Żeby jeszcze gry były tak dobre jak kampania promocyjna. . .

  2. Damn, az mnie ciarki przeszly. W temacie reklam, to ludzie zajmujacy sie promocja HALO sa mistrzami. Naprawde, reklama wciaga, jak dobry film 🙂

  3. Oby kolejne gry z serii Halo miały tak brudny i mroczny design jak na filmiku promocyjnym ODST. Już się nie mogę doczekać filmu na podstawie uniwersum Halo. Jeśli będzie wyglądał on tak jak Halo Landfall lub ten trailer to będzie jednym z ciekawszych obrazów na podstawie gier.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here