Tin Soldiers: Alexander The Great to produkcja, która nie zrujnuje waszego domowego budżetu. Wcielimy się w niej w rolę samego Aleksandra Wielkiego. Czy ta gra podbije serca fanów elektronicznej rozrywki równie szybko co wspomniana już postać historyczna poszczególne części świata? Przeczytajcie naszą recenzję by się dowiedzieć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Jeśli o grze nie da się powiedzieć nic dobrego oprócz tego, że ma walory edukacyjne to nie najlepiej świadczy to o grze. W dodatku jeszcze ten brak klucza w opakowaniu. Jaja sobie robią ??? Dla mnie to wszystko co napisano w recenzji całkowicie dyskwalifikuje ten produkt. Są inne dużo lepsze strategie turowe. A wiele z nich wcale nie jest dużo droższych niż 20 zeta. Dlaczego miałbym marnować czas na to?

  2. Jeśli jesteś fanem tego typu gier i w swojej kolekcji masz już pokaźny zestaw to, czemu nie. Jeśli chodzi o brak klucza to faktycznie dziwna sprawa jednak nie miałem żadnego problemu z jego uzyskaniem z tym, że gorsza sprawa, jeśli podarowałbyś komuś ją w prezencie, a tu taki zonk.

  3. Z planszowych gier video jest jeszcze Itadaki Street Special with Final Fantasy and Dragon Quest i wydaje sie by7c tytulem dossc przyjemnym – opartym na zasadach popularnego Monopoly. Szkoda tylko, ze jest tylko i wylacznie w jezyku Nipponu, co skutecznie uniemozliwilo mi gre – ale moze jeszcze kiedys sprobuje 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here