Krzysztof Pielesiek testuje na sobie futurystyczne militarne technologie przy okazji recenzowania Ghost Recon Advanced Warfighter. Warto inwestować?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. „Pomimo wytknięcia takiej ilości błędów Ghost Recon Advanced Warfighter nie jest grą strasznie kiepską” hehe to zdanie jest świetne:), miał być taki hit a tu prosze nie jest kiepska, znakomicie oddaje jakość tej gry.

  2. „Można wydać ciężko zarobione grosze na coś, co będzie cieszyło o wiele bardziej. ” – czyli na co? Gier w tym stylu jest jak na lekarstwo. Na rynku dostepne sa tylko bezsensowne mlocki online. . .

  3. @ daniello ano nie jestzwroc uwage ze czesci problemow unikniesz chociazby kupujac wersje angielska (choc szkoda ze w ogole trzeba tak kombinowac) @ maksiu nie napisalem ze nie lubie grac w Ghost Recon – jest wrecz przeciwnie, pierwsza czesc gry nadal podoba mi sie bardziej niz GRAW@ boro666 wyjales zdanie z kontekstu, w tym stylu gier niestety malo (choc bodaj Bethesda wziela sie za gre taktyczna ktora ma konkurowac ze starymi dzielami Red Storm) ale do swiat na pewno znajdziesz cos na co warto wydac $$$

  4. dobra recka, a tak poza tym nigdy w tą gre nie zagram. . . straciłem zaufanie do gier sygnowanych nazwiskiem „clancy” po ostatnim R6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here