Coraz więcej ciekawych gier RPG (w tym jRPG) pojawia się na konsolach obecnej generacji. Wojtek Borowicz przygląda się dziś jednej z nich. Jest nią The Last Remnant ze stajni Square-Enix. Chcecie dowiedzieć się czegoś na jej temat? Zajrzyjcie do naszej zapowiedzi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

 1. http://pl. youtube. com/watch?v=F0c9aClpE_E – Trailer :)TRL zapowiada się dobrze, ale nie znakomicie. Ładna grafika, ciekawie rozwiązana walka i dość interesująca fabuła – niestety, z jRPG’ami jest tak, że ciężko wychwycić czy „akurat ta gra” będzie dobra. Szkoda tylko, że jest to clean fantasy set – nie przepadam za jRPGami w których nie ma wielkich gunów i tętniących życiem nowoczesnych miast :]. Chociaż gra wygląda lepiej niż Infinite Undiscovery (w której odrzuca mnie dziwny wygląd postaci – ni dziecinny, ni poważny :/), tak czuje w kościach, że nie będzie miał większych szans w starciu z takim Star Ocean. jRPGi for teh win!

  • giera moze i by byla hitem ale na ps2 albo xbox1 jak na ps3 i xboxa360 to za malo. do ff13 bardzo daleko. . . . jak stad do marsa 🙂

   Grałeś w FF XIII?

   A czym ta gra różni się of Final Fantasy? Niby dlaczego nie jest kolejną częścią serii? Przecież każda część opowiada nową historię.

   Czym się różni? No pewnie historią, systemem walki, uniwersum, bohaterami i pewnie znalazłbym jeszcze kilka różnic.

   • Czym się różni? No pewnie historią, systemem walki, uniwersum, bohaterami i pewnie znalazłbym jeszcze kilka różnic.

    Przecież każda część FF wszystkimi tymi elementami różniła się od siebie. Jedynie FFX i FFX-2 miały więcej ze sobą wspólnego.

 2. A czym ta gra różni się of Final Fantasy? Niby dlaczego nie jest kolejną częścią serii? Przecież każda część opowiada nową historię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here