Zapraszamy do kolejnego notowania brytyjskiej listy przebojów. Według niezawodnych analityków z Gfk Chart-Track wyspiarze zakochali się w L.A Noire, które od razu trafiło na pierwsze miejsce. Pzoycja numer dwa to klockowaty Jack Sparrow i jego ekipa, czyli Piraci z Karaibów w klockowej wersji. Brązowy medal dla strzelanki Brink. W połowie stawki mamy kolejny debiut, czyli naszego Wiedźmina 2! Pierwszą dziesiątkę najchętniej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii zamyka Mortal Kombat oraz Black Ops. A co z samą pecetową listą przebojów? W TOP 10 na blaszaki wspomniana przed chwilą druga odsłona Wiedźmina króluje na pierwszym miejscu. Miejmy nadzieję, że Geralt pozostanie na dłużej w łasce graczy z Wielkiej Brytanii niż Bulletstorm, którego nie ma nawet w pierwszej 40tce ogólnego zestawienia.

No dobrze, a co z tym konsolowym Wiedźminem? Pamiętacie jak w marcu pod jednym z naszych felietonów pojawił się wpis o konsolowym W2? Dziś możemy podać, że według ESRB tytuł ten pojawi się na Xboksa 360. Nie wierzycie? Oto dowód.

Poniżej pełne wyniki sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii za tydzień kończący się 21 maja.

01. LA Noire – Take Two

02. Lego Pirates of the Caribbean – Disney

03. Brink – Bethesda

 

04. Zumba Fitness – 505 Games 

05. The Witcher 2: Assassin of Kings – Namco 

06. Crysis 2 – EA

07. Portal 2 – EA 

08. FIFA 11 – EA 

09. Mortal Kombat – Warner

10. Call of Duty: Black Ops – Activision

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Mam gdzieś Wiedźmina za nim z łaski tą gre wydadzą na X360. To ja już będę się jarał zapowiedziami gier na następce 360. I szukał na niego klienta. R. I. P CDP [*]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here