Salem i Rios powracają, jednak czy w wielkim stylu? Druga odsłona Army of Two jest jedną z istotniejszych premier początku roku, a o tym, jak spisuje się w akcji, przekonał się Katmay. Zapraszamy do lektury jego recenzji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Mnie ciekawi jeden szczegół ze split screena. W demie był tylko pionowy podział ekranu, który według mnie nie jest do końca udany. Kiepsko z widocznością w tym trybie. Czy jest możliwość włączenia poziomego podziału, tak jak miało to miejsce w pierwszej części?

    • Mnie ciekawi jeden szczegół ze split screena. W demie był tylko pionowy podział ekranu, który według mnie nie jest do końca udany. Kiepsko z widocznością w tym trybie. Czy jest możliwość włączenia poziomego podziału, tak jak miało to miejsce w pierwszej części?

      Jak to zobaczyłem w demie, to od razu wiedziałem, że nic dobrego z tego nie będzie, przecież tak się grać nie da! Nie wiem o czym myśleli. . . ;|Jedynka mnie srogo zawiodła, raczej nie postawie na nich swoich pieniędzy po raz drugi.

  2. Kwestia podziału ekranu zależy od rozdzielczości – przełączała się automatycznie z pionowego podziału (przy 1680×1050) na poziomy (przy 1280×1024). Nie widziałem opcji samodzielnej zmiany tego ustawienia. Marudzicie myślę, też na początku narzekałem, ale przyzwyczajenie się zajęło mi może z trzy minuty. Ogólnie to gra nadaje się tylko do rozgrywki w dwójkę – czy to online ze słuchawkami czy na podzielonym ekranie. Względem jedynki z pewnością poprawa. Mniemam, że to nie koniec Salema i Riosa 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here