Końcówka tego roku będzie czymś wielkim. O ile lubimy strzelanki i wierzymy w plotki. Kilka godzin temu pisaliśmy o tym, że Sony szykuje już Killzone 3, które przy odrobinie szczęścia wpadnie w ręce graczy w przeciągu sześciu miesięcy (tak, my też w to wątpimy). Wiemy również, że Halo: Reach na sklepowych półkach wyląduje we wrześniu.

Teraz możemy natomiast napisać kilka słów o Crysis 2. Kolejna odsłona ślicznego shootera ma zostać wydana już w grudniu tego roku. Tak przynajmniej twierdzi magazyn PC Gamer. W najnowszym numerze czasopisma znaleźć można zapowiedź gry studia Crytek. Właśnie w tekście pojawiła się informacja o tegorocznej premierze tego tytułu.

Niestety póki co nie została ona oficjalnie potwierdzona przez Elektroników. Cevat Yerli i jego firma także milczą. My z przyjemnością postrzelamy do kosmitów w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Nie wiemy tylko czy przypadkiem daty tej nasi koledzy po fachu po prostu nie wymyślili.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. PNa stronie Cryteka jest trailer z Crysisa 2 na końcu którego jest napisane ‚Holiday 2010’ (przynjamniej tak mi się wydaje 😉 )tutajNo to chyba wszystko jasne 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here