Marcin Wąz, nasz ekspert od e-sportów wybrał się na eliminacje do World Cyber Games 2007, które odbyły się w warszawskim Centrum Wola Park. O jego wrażeniach z tej imprezy przeczytacie w dalszej części reportażu. Zapraszamy do lektury tekstu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Co prawda nie posiadam konsoli, jednak szkoda, ze mnie tam nie bylo. Mozliwosc pogadnia i pogrania z mistrzami swiata w cs-a, czy mistrzem Europy w NFS:C, to napewno cos, o czym marzy nie jeden gracz tych gier. Niezapomniane emocje gwarantuja rowniez takie klany GoW’a jak Lowcy czy Zielonka, ktorych gra niekoniecznie musi byc lepsza od ich nazwy. Jakby nie bylo, impreza przednia. Dzieki Marcin za txt, a ja czekam teraz na eliminacje Warcrafta, najblizsze memu sercu 🙂

  2. Jeśli chodzi o eliminacje WC 3 to raczej relacji nie będzie natomiast na pewno zjawimy się na głównym finale, co zaowocuje txtem obejmującym wszystkie turnieje.

  3. Kurcze zagrałbym sobie takie 4vs4 w GoW. Tymczasem ciągle czekam na Live! w Polsce – póki co nigdy nie grałem w GoW inaczej niż 1vs1. . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here