Bartosz Kotarba przedstawia kolejne wpisy w swoim Dzienniku Gwiezdnym. Wszystko szło jak po maśle. Do dzisiaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. No właśnie. Ryzyko potęguje emocje, ale śmierć w MMORPGach boli najbardziej. Dlatego chyba wolę grać po sieci w FPSy i RTSy. 🙂

  2. Chloe nie znalazła tego Omberu bo się go w przestrzeni Amarru nie da znaleźć tylko dostała misję, która w jednej z kieszeni Deadspace`a zawiera Omber. Jeśli Chloe nie wykona misji, na co ma tydzień, i poczeka do ostatniej chwili to możecie ten Omber wykopać jeszcze 6 razy. Zawartość Deadspace`a łącznie z ratami respawnuje się po każdym starcie serwera. Co do misji to polecam rakiety wszelkie – jeśli statki Amarru mają do nich bonusy. Sam latam Caldari wiec nie wiem. Zresztą podstawa to skille.

  3. to co napisał radko kompletnie mnie zniechęciło do tej gry 😀 boję się, ze też bym zaczął tak niezrozumiale gadać 😀

  4. radko – prawda, jak sie potem dowiedzialem, to byla misja od miningowego agenta bodajze. Jesli chodzi o rakiety, to owszem – calkiem niezle rozwiazanie, ale Ammarowe statki maja bonusy do energy turrets z tego co wiem, a nie do rakiet (przynajmniej te ktorymi latam), co nie zmienia faktu ze zdarzalo mi sie wykorzystywac rakiety 🙂

  5. @csplayerOczywiscie ze EVE jest platne, jednak o czym nikt tu nie wspomnial, to to ze za eve mozna placic waluta gry. Za 130-150M ISK mozna kupic na aukcji na forum eve timecode (zdrapke) na miesiac, albo za 350M na 90 dni. Zeby bylo fajniej to CCP nie dosc ze przyzwala na taki handel (kasa trafia i tak do nich bo ktos musial ta zdrapke przeciez kupic za prawdziwe pieniadze) to asekuruje takie transakcje i kazdy kto sprubuje wcisnac ci nieprawdziwego timecoda dostaje z miejsca bana a CCP oddaje ci ISK z powrotem :)Sam oplacam w ten sposob abonament na 2 kontach od prawie 2 lat i jakos nie narzekam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here