Mamy jesień! Tak, tak. Nareszcie koniec z upałami, które sprawiały nam dyskomfort grania na ulubionej konsoli lub komputerze.Potem już będzie tylko lepiej – zima, która wcale nie jest zła ponieważ szybko zapada mrok, a granie po ciemku jest lepsze niż… Stop! Dosyć bo już i tak ludzie pomyślą, że giercowanie to jakaś choroba. Powracamy z naszym (nie)stałym cyklem Galeria Tygodnia. Co ciekawego mogliście obejrzeć w ciągu ostatnich siedmiu dni? Zaczynamy od hitu ze stajni Blizzarda, czyli kilku fotek z trzeciej odsłony Diablo. Jeśli jednak nie rajcuje was klimat rodem z krainy fantasy to polecamy garść nowych screenów z FIFA 10. A skoro już jesteśmy w temacie piłki nożnej to mój dwudniowy pobyt w szpitalu (wyszedłem dziś) zaowocował ciekawymi spostrzeżeniami. Pierwsze, że telewizja jest w takim przybytku płatna. Druga? Że do wyboru w moim pokoju była tylko TV TRWAM i AXN-SCi-Fi. Siłą rzeczy mogłem oglądać Ojca Dyrektora, albo Kapitana Tsubasę. Wybrałem to drugie choć moi współlokatorzy trochę byli niezadowoleni. Swoja drogą ta piłka nożna w japońskich kreskówkach to strasznie poważna rzecz! Ach! Gdyby tak nasza reprezentacja oglądała Kapitana Tsubasę (i grała w Fifę)! Tyle mogliby się od niego nauczyć…

Wróćmy jednak do naszego zestawienia. Skoro już się ocieramy o tematykę Kraju Kwitnącej Wiśni to polecamy przyjrzeć się galerii Way of the Samurai 3. Mamy też gorące screeny Crackdown 2 prosto z TGS 2009. Fani Mariana powinni rzucić okiem na NEW Super Mario Bros. Nie można nie wspomnieć o kilku nowych obrazkach z drugiej Mafii oraz galerii Forza Motorsport 3. Mamy też Stalkera w DirectX 11.

W tym tygodniu naszym numerem jeden są screeny z gry Brutal Legend. Przypominamy, że pod tym adresem możecie obejrzeć świetne intro z tej produkcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here