Przed wami piąta odsłona Galerii Tygodnia. Ostatnio naszym numerem jeden był tytuł The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena. Lubimy Riddicka, a więc czekamy niecierpliwie na tę produkcję. Co w tym tygodniu zwróciło naszą uwagę? Na pierwszy ogień idzie Star Wars; The Old Republic z kolejną garścią screenshotów. Czy gra MMO o panów z BioWare na licencji Gwiezdnych Wojen będzie w stanie zawalczyć o serca graczy? Tego nie wiemy. Część redakcji uważa, że będzie to murowany hit. Inni oponują podając za przykład porażkę Star Wars: Galaxies. Czas pokaże! Na dokładkę, skoro już jesteśmy w „gwiezdnowojennych” klimatach polecamy szkice poglądowe z trzeciej odsłony Star Wars: Battlefront.

Nie można nie wspomnieć o nowej galerii Resident Evil 5 i artworkach z Halo 3: ODST. Do premiery „rezydenta” odliczamy już tygodnie, ale dodatek do trzeciej odsłony hitu od Bungie również prezentuję się całkiem nieźle. Posiadacze konsol Xbox 360 powinni zwrócić uwagę na galerię Ninja Blade. Choć musimy szczerze przyznać, że ten tytuł nas odrobinę niepokoi. Główny bohater fruwa na wystrzelonej rakiecie… zresztą zobaczcie to sami.

Galerią Tygodnia jest tym razem Demon's Souls na Playstation 3. Dlaczego? Bo lubimy zakutych w stal rycerzy. Nowy zwiastun też nam się bardzo podoba – zobaczcie sami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here