Techland tworzy kolejną polską superprodukcję? Tego jeszcze nie wiemy, ale pewnym jest, że Call of Juarez: Więzy Krwi jest pierwszą rodzimą grą, którą zobaczymy zarówno na pecetach jak i Xboxie 360 oraz Playstation 3. Dzięki uprzejmości firmy mogliśmy przetestować tę pozycję. Zobaczcie co możemy powiedzieć na jej temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Tej animacji raczej nie poprawią bo za mało czasu jest, ale i tek gdybym nie wiedział to w życiu bym nie powiedział, że to polska gra. Ja ją kupię na pewno niestety nie z pierwszej ręki bo gry na X-a są zbyt drogie ale na pewno oryginał zagości na półce (jedyną grą za którą mogę dać tyle kasy jest Mafia 2). A swoją drogą fajnie by było jakby w Polsce dali dobrą cenę. Marzeniem by było 100 zł. Wtedy w dniu premiery pobiegłbym do Empiku.

  2. W cd-action jest juz recka gra dostala 8/10 i recenzowali finalny projekt wiec gra naprawde moze byc dobra i chyba jest z tego co wyczytalem z recenji

    • W cd-action jest juz recka gra dostala 8/10 i recenzowali finalny projekt wiec gra naprawde moze byc dobra i chyba jest z tego co wyczytalem z recenji

      Skoro dostała 8/10 to znaczy, że zasługuje na 7 – od zawsze polska branża zawyża oceny rodzimych gier. Czyli jednak dużo jest bugów. Jak to na polską produkcję przystało. No cóż wracamy do rzeczywistości.

  3. Brak możliwości przejścia kampanii w trybie coop? Tak Techland chce zawojować przesycony rynek gier fps? Trzy słowa: nie uda się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here