Po raz trzeci spotykamy się z krótkimi zapowiedziami najciekawszych premier tego roku. Na tym nie kończymy jednak cyklu naszych tekstów. Przed nami jeszcze sporo atrakcyjnych gier. Póki co zachęcamy was jednak do sprawdzenia kolejnej części Gier na rok 2009.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Kultowa strzelanka powraca i tym razem napędzana będzie autorskim silnikiem id Software (Tech 5).

    Niestety nie. Najnowszy Wolfenstein będzie działał na stareńkim idTech4 (czyli silniku trzeciego Dooma), czego dowód możemy znaleźć na tej stronie: http://www.idsoftware. com/business/idtech4/ . Moim zdaniem jest to wręcz karygodny błąd ze strony idSoftware. Ta firma to producent silników, więc wypuszczanie gry, szczególnie kontynuacji jednej z flagowych serii, na, co tu dużo mówić, przestarzałej technologii (i to przestarzałej pod każdym względem) może być poczytane w zasadzie tylko jako strzał w stopę. Ale cóż, pożyjemy zobaczymy, może przynajmniej wymagania będzie dzięki temu mieć sensowne. Tak czy siak Rage pozostaje pierwszą grą, jaka ma wykorzystywać idTech5. No, chyba, że z jakiegoś powodu Doom4 ją wyprzedzi, ale wątpię.

  2. A chyba wszyscy zapomnieli o Beyond Good & Evil 2?Nic o niej nie wiemy w sumie, pojawił się jeden trailer i sprawa ucichła. Nawet nie wiadomo, czy ma szanse na ukazanie się w 2009. Ale chyba wspomnieć o tej grze wypada?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here