Paweł Borawski wyruszył na wojnę z paskudnymi kosmitami w grze Halo Wars. Czy sierżant Forge poradzi sobie z Covenantami? I czy ostatnie dzieło studia Ensemble na konsolę Xbox 360 jest naprawdę tak dobre jak zapowiadali twórcy? Zapraszamy do naszej recenzji tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. Oglądałem cutscenki, gameplaye, screenshoty, gamearty itp. z Halo Wars i jestem trochę zawiedziony uproszczeniami jakie wprowadzono. Ale czego mogłem się spodziewać po konsolowej produkcji, drugiego lepszego Mytha? A to całe usilne dostosowanie RTSa do gamepada przyprawia o ciarki na plechach. Przecież to była świetna okazja do wypromowania klawiatury i myszy do grania wśród konsolowców lub jakiegoś innego zaawansowanego kontrolera do trudnych w obsłudze gier. Skutkiem czego być może twórcy mając odpowiedni sprzęt zaczęliby wydawać bardziej złożone produkcje np. strategie, czy choćby gry MMO. Wtedy faktycznie miałbym po co się przesiadać z piecyka na xboxa. A tak po staremu, jakby nie kręcić d. . . z tyłu.

 2. bardzo ładna recenzja. Grałem chwilę w demo i muszę powiedzieć, przyjemnie się grało, dużo fajniej niż w obie części command & conquer które się pojawiły na x360. Cała magia serii Halo polega właśnie na tym że gra jest stosunkowo prosta i stawia przed graczem bardzo dużą ilość akcji i o to chodzi. sensei – jak chcesz klawiatury i myszki to zostań przy komputerze lub superkomputerze, a konsolom zostaw pada.

  • sensei – jak chcesz klawiatury i myszki to zostań przy komputerze lub superkomputerze, a konsolom zostaw pada.

   Nie , nie , nie! Niech w końcu zaczną używać klawiatury i myszki w grach na konsole to zostanę największym fanem konsol. Z reszta kurde, niech będzie i k+m i pad, niech se użytkownik wybierze.

 3. Jak na razie do Halo Wars otrzymali dostęp dziennikarze, których opinie bywają naprawdę różne.

  To chyba oczywista oczywistość nie?

  • To chyba oczywista oczywistość nie?

   Niekoniecznie 😉 Są gry, które od wszystkich dziennikarzy dostają oceny z np. przedziału 8-9/10, a są produkcje, jak właśnie Halo Wars, które dostają i 9, i 6/10 😉 Różnica między ocenami GameSpotu i GameSpy to 30% 😉

 4. Gamespot już dawno się stoczył, vide. nowy wygląd który jest gorszy niż ten stary. Czy ktoś dziś na poważnie traktuje ich oceny? Halo Wars chętnie bym kupił. Demo mi się spodobało, oceny całkiem dobre (nie licząc Gamespot ;p). Jest tylko jedna rzecz która IMO całkowicie skreśla ten tytuł:Cena. Cena sugerowana wynosi 260złHeh – gdyby szukać po „okazyjnych” cenach Killzone 2 i Halo Wars – Killzone 2 jest tańszy średnio o 30-40zł. Przecież to jest ABSURD.

  • silent – czemu nie lubisz pada? skomplikowany za bardzo czy jak?

   Dokładnie, ja trochę taki wiesz mało „mondry” jestem i nie potrafię rozkminić co z tym padem się robi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here