Może i jesteśmy lekko „skrzywieni”, ale na Larę Croft możemy patrzeć bez końca. Czy może to robić także nasz recenzent, który na warsztat wziął najnowszą odsłonę przygód słynnej pani archeolog? Tego i paru innych rzeczy dowiecie się z naszego dzisiejszego tekstu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. Pierwszy TR – rewelka 🙂 łza sięw oku kręci. Drugi TR – VVenecja – rewelka. Dalej pamięć mi się mgli i rozmazuje 🙂 CHoć 4 i 5 też nie był mi obcy, to jednak te pierwsze części zapadają najgłębiej w synapsy 🙂

  2. Pierwszy Tomb Raider byl gra wysmienita. Bardzo chetnie bm znowu w niego zagral, ale w oryginal, a nie jakies Anniversary, czy inne „szmery-bajery”. Poza jedynka wybijal sie jeszcze The Last Revelation, a pozostale odslony TR jakiegos wielkiego wrazenia na mnie nie wywarly.

  3. gra jest naprawde pierwszych lotów, design leveli bajeczny, sama lara. . . mmmm ^^. grało mi sie przyjemnie ale. . . ostatnie levele sa przekombinowane i durne. . . przy tym skandalicznie trudne sa niektore schematy zrecznosciowe [mimo iz gralem na ps2 na super wygodnym dualshocku od Sony]. 4 me gra na dobra ósemeczke, podobnie jak recenzent ocenił 🙂

  4. Fajna recenzja ale przypisy z życia prywatnego ŻENADA. . . Naprawdę większość z nas ma w poważaniu Twoje życie osobiste, a jak kiedyś porównywałeś jakąś dziewuszkę do lary to już jedynie lekarz może pomóc.

  5. Zgadzam się z michaaal! Stary! Teksty w stylu „Hurra! Mam dziewczynę!”, „. . . inni nie mają!” (to już przegięcie) mógłbyś sobie darować. . . Wiesz. . . tylko się ośmieszasz.

  6. Koncówka niestety dość mocno psuje pozytywny obraz całości. Oto bowiem Crystal Dynamics postanowiło dowalić wszystkim, którzy zaszli aż tak daleko i uczyniło z Anniversary na tym etapie bardzo trudną nawalankę.

    Myślę, że każdy kto pamięta TR1, nie będzie miał absolutnie żadnych problemów z końcówką. Co do tych „przypisów z życia osobistego”, nie przesadzajcie to tylko jedno zdanie :POstatnia rzecz – Opublikowany: 05. 09. 2007, data wydania PL: 08 czerwca 2007, całkiem spory „obsuw”.

  7. luk -> No niestety, właśnie dlatego poczuwałem się w obowiązku włożyć „przypisy z życia osobistego”, bo trochę w tym było winy mojej, że tekst się ukazał tak późno. Ale potraktujmy tę obsuwę incydentalnie – oczywiście jeżeli chodzi o dziedziny, na które mamy wpływ ;).

  8. Ostatnie levele są bardzo skrócone w stosunku do pierwowzoru i wcale nie uważam, że są trudne. W tr1 dopiero trzeba było się nagłowić żeby przejść dalej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here