Fett dołączył do dość nietypowego oddziału, biorąc udział w jego misji. W swojej recenzji powie wam, czy w dzisiejszych strzelankach kampania single player jest potrzebna oraz czy nowy Battlefield ma szanse w kategorii sieciowych shooterów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. Ta gra to killer!Nie pamiętam kiedy to ostatnio,zaraz po zainstalowaniu gry od pierwszych minut zniknąłem na 6h w swoim pokoiku,a Żona o godz 4. 00 rano przyszła sprawdzić czy wszystko ok ze mną:)Od pierwszego respowna,pierwszych minut,pierwszych dżwięków,wybuchów i wystrzelonych magazynków wiedziałem gdzie się znajduję! Tak. . . to jest „Pole Walki”-ogromna mapa,z rozpieprzającymi się budynkami,walacymi się drzewami,i granatami urywającymi jaja! ani jakaś „kororowa”strzelaninka gdzie co najwyżej rozwalić możesz hydrant albo transformator na słupie. . . Bardzo polecam!Gram w wersje PC. ps. chyba nie dam rady nigdy odpalić singla. . .

  • . . . zniknąłem na 6h w swoim pokoiku,a Żona o godz 4. 00 rano przyszła sprawdzić czy wszystko ok ze mną:). . .

   To ty będąc żonaty masz swój pokoik!? Toż to cenniejsze niż posiadanie BC2 na wszystkie platformy. . . 😉

 2. ps. chyba nie dam rady nigdy odpalić singla. . .

  A ja go polecam, bo jest naprawdę solidny – oczywiście jak na dodatek do multi. Nawet rodzima wersja językowa mi się podoba (szczególnie C. „SweetKiller” Pazura)

 3. Szkoda że została zrecenzowana jak na razie tylko wersja PS3, bo poczytałbym chętnie coś o polonizacji ; ). Tak czy inaczej – BC2 ląduje na wishliście. Kiedyś się to kupi.

 4. Twiletikid – miała być wcześniej wersja X0 zrecenzowana, ale poczta polska na 99% ukradła nam paczkę z paroma grami na tę platformę. W tym BC2. W tym tygodniu do tego tekstu dołączy jeszcze wersja PC.

 5. Krzyśku nie ukradła, tylko „zaginęła” 🙂 Och jak ja lubię Pocztę i jej zagubione paczki tudzież paczki ktore docierają do mnie w postaci zmiażdżonej/sprasowanej/połamanej (niepotrzebne skreślić)zgadzam sie z digitalem – wlasny pokoik to cos za co warto oddac conajmniej jedną konczyne (tą niepotrzebną do grania najlepiej) :)A co do BC2 to już wylądowało na wishliscie. . . jak wiele innych gier. Czy ktoś może wie skąd wziąć dodatkowe kilka(nascie) godzin na dobę wolnego czasu?

 6. Jolo – tak, oczywiście chodziło o to, że paczka zaginęła, ale mam coś z klawiaturą i mi się złe klawisze wcisnęły. Dzisiaj jakoś tak mam. . .

 7. Ja to mam szczęście, tyle lat kupuję przez internet, prawie wszystko leci do mnie pocztą i jeszcze nic nie zginęło ; ). Czasem czekam miesiąc, ale i tak dociera. Btw, kilka gier to już warto ubezpieczyć albo puścić kurierem. No ale szkoda. . .

 8. Grę kupiłem w niedzielę (szalony krok – do wypłaty jeszcze daleko, a na koncie pustki. . . :/ ) i totalnie się pogrążyłem. Na moim nieco leciwym pc gra śmiga doskonale, a co najważniejsze wciąga totalnie! Bardzo długi czas grałem w BF2, ale teraz jego miejsce na pewno zajmie BFBC2. Gra ma niesamowitą moc przykuwania do monitora – multiplayer jest fantastyczny, a tryb rush to doskonały pomysł – idealnie się sprawdza i cały czas go testuję – conquesta nawet nie odpaliłem. Bronie, mapki – cudo. Pierwszy raz od dłuższego czasu odpaliłem grę i siedziałem bite 3 godziny i miałem ochotę na więcej, niestety czas nie pozwalał na to. Nawet narzeczona widząc mnie przed monitorem mówi „graj sobie, graj” widząc moją rozanieloną minę i szał w oczach. Chyba muszę jakieś kwiaty „bez okazji” jej kupić by nagrodzić wyrozumiałość 😉

 9. Może i gra jest świetna, ale to już nie to co stary BF2. Już niema tej mocy. Myślę, że BF3 będzie czymś w rodzaju dwójki, wieelkie mapy, myśliwce i to coś co miał i ma BF2 🙂

 10. Ja dopiero teraz kupiłem swoją wersję i jestem w szoku. KZ2 troche mi sie znudzuł już ale BFBC2 jest mega absorbująca godziny przelewają się z prędkością światła jak w to gram!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here