Medal of Honor jest z nami od lat, ale najnowsza odsłona kończy z tematyką II wojny światowej i przenosi nas na do Afganistanu. Czy panom z Electronic Arts udała się ta zmiana? Za pośrednictwem Poczty Polskiej do Hindukuszu wysłaliśmy agenta zerowego stopnia, czyli Jarosława Kota.
[Głosów:0 Średnia:0/5]
Z 10 minut wczoraj stałem w sklepie i się zastanawiałem czy kupić konsolową wersję. W końcu nie kupiłem bo wróciła żona z koszykiem i pewnie by się wkurzyła bo na ten miesiąc już limit na gry przekroczyłem :(Zaciekawiłeś mnie kocie fabułą i klimatem moha ale krótkość gry mnie zdołowała. Nie jestem graczem onlajnowym. Gry kupuję dla singla i jak pomyślę że za 200 złoty mam grę na jeden wieczór to krew mnie zalewa
Wersje PC kupisz za 60zl bez problemu, w wersji elektronicznej.
Zacna recenzja. Powiem szczerze, że ostatnie czego bym się spodziewał po nowym MoH to właśnie fabuła na +. Ciekawi mnie jak wypadnie w porównaniu z innym „mielonym” czyli jak sam wskazujesz „Black Ops”. Ja akurat lubię na klocku po sieci pograć, więc interesuje mnie jak pozycje wypadną w takim porównaniu. Mam nadzieje, że nowy CoD się opamiętam i wywali cały szajs, który skopali w MW2, bo tam grać się już nie dało. Tak czy inaczej nie będą to zakupy z kategorii „Day one”. Ps. Czekam z pod waszej ręki na reckę nowej Castlevanii. Powoli jestem na ukończeniu i chętnie wymienię poglądy 😉
Będzie, będzie jeszcze gram ale muszę zejść z recenzji kilku innych gier. Jutro pierwsza z zaległych. A i jeszcze pożyczyłem konsolową wersję MoHa kumplowi jak mi ją oddał to powiedział, że MoH wygląda jak gra od City Interactive tylko z 10 razy większym budżetem. Jemu akurat fabuła się nie podobała.
Muszę przyznać, że fiu fiu fiu świetnie się czytało. Jedna z niewielu recenzji o ile nie jedyna w której autor docenił aspekt fabularny Medal of Honor i poświęcił jej sporo w tekście. Jestem pewny, że Medala kupię jak stanieje i trafi do Classics EA Games albo na allegro jak trafię poniżej stówki. Kudosy dla was za tę recenzję. oj oj to jeszcze wyedytuje i oftopa dam. Denial, Denial napisz proszę ile godzin masz na liczniku w Castlevani?
Siedzę w pracy więc walnę tak z czapki jakoś. Myśle, że spokojnie posiedziałem już z grą jakieś 12-15h, a jeszcze mi trochę zostało. Z tym, że ja brnę do przodu, nie cofam się do poprzednich leveli. Aktualnie mam małą zwieszkę z pozytywką u czarownicy. Jeśli pytasz czy gra jest długa, a nie grałeś, to – Tak, gra jest bardzo długa i bogata w content. Jest z tą grą mały zgrzyt, taka mała rysa na szkle, która zasadniczo psuje całokształt. . . ale o tym pogadamy w odpowiednim topiku 😉
Dzięki to chyba się zainteresuję tą grą. Też czekam na recenzję :)glorian gra za odkurzanko. Nieźle
Zawyżone 5h(to jak spluniecie w twarz!)w trybie single,grafika-taka sobie. . . no ale,ze multi tez jakiś taki sobie -to już przesada -typowy skok na kasę,jak napisał powyżej autor tej recenzji,tylko tym jest ta gra. . . Nie dziękuje, nie kupuje.
Jedynym pozytywnym aspektem tej gry, jak to powiedzial moj drogi kolega, jest dostep do bety BC3.
Phee wolę modern warfare 2 i blakops ten moh to nudy jakieś marne
Dobra recenzja, ktora utwierdzila mnie w przekonaniu, ze warto zagrac w nowego MOH’a. Juz kilka opinii czytalem, ktore podreslaly to samo – to gra skierowana do nieco innego odbiorcy niz CoDy. Mnie CoD odrzuca i nawet kijem nie tkne, do multi mam Bad Company 2, ktorego i tak nic nie przebije a za rogiem juz dodatek Vietnam wiec sie nie nudzi. Oczywiscie tylko wersja PC bo na pewno nie kupie w cenie „konsolowej”. Swoja droga Castelvania tez jest na liscie. Znowu czasu brak!
No dobra mam słabą wolę a recenzja mimo wszystko mnie zaciekawiła co do gry więc naciągnąłem matulę na MOHka jak byliśmy przed chwilą na zakupach. Zaciekawiła mnie cena w Saturnie było po 139 a w MM obok po 111zł. Jak tylko odpracuję ten zakup czyli odkurzę mieszkanie całe to sobie zainstaluję i zobaczymy czy się będę dobrze bawić. Ciekawe jak naciągnę rodzinkę na Black Opsa teraz 🙁 to wszystko wina kota!!!!
Też kupię jak stanieje. Recenzja jak zwykle u kota bajabongo lux 😉 Dawać ich więcej!
Przeszedłem singla,w multi spędziłem około 10-12 h. Gra nie zasługuje na więcej niż 6/10. Jedyny pożytek z tych wydanych 130 zeta to dostęp do bety BF 3. IMO nowy Medal to epic fail. Szkoda na niego czasu. To już mimo wszystko wolę,choć za nim nie przepadam,MW 2.
No i pograłem jestem na misji z helikopterami. Dla mnie ta gra jest nudna, ale za to starszy zobaczył jak naparzam i powiedział że chce pograć jak skończę. W multi jeszcze nie grałem. Grafika jest dość cienka. Mam pcta podłączonego do 37 calowego telewizora i bije po oczach grafika jak sprzed 3 lat.
Recenzja mi się podobała gra już nie bardzo. Nie kupiłem, ale grałem w sklepie 😀 pograłem ponad godzinę czyli tak prawie z jedną trzecią przeszedłem 😉 I sorki ale cienka. Może i do tematyki wojny w Afganistanie podeszła Ea dobrze, ale gra jest nudnawa. Polskie tłumaczenie jest faktycznie zbyt wulgarne. Nie wiem czemu polscy tłumacze albo robią z tłumaczeń dziecinadę albo robią bluzgi jak w Psach.
W oryginale wcale nie jest lepiej, tylko przeklenstwa obcojezyczne wydaja sie nam mniej wulgarne. Ale zareczam, ze dla kulturalnego czlowieka te nieustanne „fucki” i „whory” w filmach i grach to zadna atrakcja. Mnie osobiscie to strasznie irytuje, bo wiele produkcji sprowadza sie do poziomu rynsztoka. Ale najwyrazniej targetem tych pozycji jest wlasnie taki chamski matol, ktory nie umie jednego zdania sklecic bez „kurwy”. Zreszta do wojska tez nie idzie smietanka intelektualna. . .
boro więcej niż raz to co czytamy na ekranie w polskim tłumaczeniu MOH jest bardziej „spicy” niż to co słyszymy z głośników.
Udało mi się kupić na aledrogo za 7 dyszek. Dziś się nie golę i gram nockę w MoHka
Hmm. . . sądząc po tym co się mówi, to nawet ogolić się pewnie zdążysz. Taka ta gra krótka ;D
może się nie ogoli bo w Medal of Honor sami brodacze? 😛
Obawiam sie ze 99% graczy MoH nawet jeszcze nie ma zarostu na twarzy 😉
Skończyłem Moha w singlu taka sobie ale rzeczywiście ostatki czyli ze dwie ostatnie misje niezłe. Teraz trochę gram po sieci, ale wersja sieciowa straszny średniak.
Zalew Medala na allegro ludzie zobaczcie ile tego 😀 Pograli i sprzedają
@glorian, hmm zapytaj mamy, czy wie co to jest PEGI :PBo przyznałeś się że masz 15 lat, a tu na jakieś MOHy i CoDy mame naciągasz : )
Hmm, raczej 18, a przynajmniej tak mu pisze w profilu:)
Zmienił w profilu żeby wchodzić na V18+
So fuckin’ obvious:)
aj tam aj tam jak mówią w reklamie Amino 😛
kupiłem za 69 zet odłożyłem grzecznie na półeczkę. Poczeka na wekend
też wziałem z aleggro ale za 79 paczek
@Kaplus
Made my day