Na oficjalnym blogu Playstation pojawiła się smutna informacja dla wszystkich, którzy czekali na możliwość ujeżdżania ziejących ogniem bestii. Gra wróciła do testów, które mają ulepszyć wszystkie elementy „społecznościowe” zawarte w Lair. Tym samym jej data premiery została przesunięta o kilka tygodni. Czternasty sierpnia zamienił się w pierwszy tydzień września. W tym czasie programiści chcą jeszcze dodać do tej pozycji system medali oraz leaderboards. Tymczasem pierwsza recenzja, którą widzieliśmy zakończyła się wystawieniem grze oceny 6.0 (serwis EGM). Recenzent miał zły dzień czy też Lair jest kiepski? Okaże się za jakiś czas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Tylko 6. 0? Hm zastanawiające. Ale jednak ufam że Lair będzie bardzo dobre. Bo. . . bo gdyby nie było to już chyba nikt nie uwierzy że wyjdą w końcu hity na PS3.

  2. Lair faktycznie wydaje się niezwykle istotne dla PS3 – przecież miał to być tytuł, który nakłoni ludzi do kupna „Plejstacji”. Gdyby faktycznie się okazało, że to niewypał to konsekwencje dla PS3 mogą być poważne. Z drugiej strony może dlatego taka dbałość producenta o to, żeby wszystko było idealne i konieczność przesuwania premiery, żeby wszystko dopieścić?! Tytuł zapowiadał się bardzo ciekawie – dobrze by było gdyby faktycznie okazał się mocną pozycją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here