Seria Prince of Persia już od ponad dwudziestu lat towarzyszy graczom. W tym roku doczekamy się jej ósmej odsłony, której twórcy stawiają na powrót do korzeni. Informacje o tym, co konkretnie zobaczymy w Zapomnianych Piaskach, zebrał dla was Metiu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nie chce żeby gra przypominała część poprzednią gra nazywała się Prince of Persia a tam ani księcia, tylko jakiś kloszard a zamiast Persji jakaś nibylandia. Gra była tak kosmicznie łatwa jakby robili ją ludzie którzy nie mieli pojęcia że były poprzednie części, a testowały ją autystyczne 3-latki. Ale co tam, gra była bardzo ładna.

  2. Hahaha, dobrze powiedziane cziter. Próbowałem dwa razy przekonać się do ostatniej części, ale po prostu mnie metamorfoza Księcia się nie podobała. Przechodziłem po kolei nowsze odsłony serii i naprawdę mam nadzieję, że Ubisoft tym razem nie da plamy. Po przeczytaniu zapowiedzi i obejrzeniu filmików jestem umiarkowanym optymistą.

  3. Ten nowy Prince zupelnie mi sie nie podoba. W ogole zrobili z tego bajeczke dla malych dzieci, a oryginalny Prince byl dosc mroczna i krwawa gra! Juz nawet nie komentuje roznicy w poziomie trudnosci, bo zal klawiatury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here