Nałogowo nie gramy w BF'a (ani w żadne inne sieciowe strzelanki). Znamy jednak takich, dla których dzień bez kilku partii Battlefielda, to dzień stracony. Dla nich i innych fanów sieciowego mordowania, przygotowaliśmy nowy materiał wideo z Bad Company. Do tej pory zwiastuny tej gry stały na wysokim poziomie a przede wszystkim były zabawne. Lubimy kiedy twórcy gier pozwalają sobie na „wygłupy” – nie podchodzą do swoich produkcji śmiertelnie poważnie. Czy tak będzie i tym razem? Możecie to sprawdzić, oglądając klip umieszczony pod treścią newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Lol, dawno się tak nie uśmiałem. DICE miało pomysł na developer diary – i zrealizowało go. Mam nadzieję, że w pełni interaktywne środowisko (wreszcie?!) nie będzie „jedynym” atutem tej produkcji.

  2. Fantastiś magnifiko masakrato!! Najlepsze DD jakie w życiu widziałem (no, może za wyjątkiem tych z Jade Raymond ;] ) Ubawiłem się do łez. Lektura obowiązkowa.

  3. Haj, ajm Joakim ;D Przyznac trzeba, ze mialy chlopaki Dice niezly pomysl 🙂 Na prawde przyjemnie oglada sie DDiary w takiej formie, zamiast klasycznego przynudzania ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here