INFORMACJA PRASOWA

Przez ostatnie dwa tygodnie kwalifikacji do Mistrzostw Polski RTS 2007 zawodnicy brali udział w rozgrywkach drużynowych: Puchar Klanów Warcraft III, Puchar Klanów Starcraft, Starcraft 2vs2 oraz DotA. Najlepsze klany w grę Starcraft poznamy w najbliższy weekend, a finaliści pozostałych konkurencji prezentują się następująco:

Puchar Klanów Warcraft III
Team Wilda D-Link
Chaos Gaming
Alternative Gaming

Turniej DotA
Enough of This [EoT]
Betsson Voodoo Gaming
Red Potatoes

Starcraft 2vs2
Wojciech ‚ReDMaN' Bobko
Bartosz ‚Boban' Probola
Piotr ‚MIStrZZZ' Jaworski
Dawid ‚ZZZero' Paździor
Krzysztof ‚xLo.Loid' Głowacki
Jacek ‚MgZ)Dust' Lesisz
Grzegorz ‚Dreiven' Kordek
Rafał ‚ITsux' Sapała

Zapewne wszyscy zawodnicy i kibice chcieliby wiedzieć, w jakie dni odbędą się konkretne rozgrywki. Już informujemy:

Sobota
Puchar Klanów Warcraft III
Puchar Klanów Starcraft
Turniej DotA
Turniej Starcraft 2vs2

Niedziela
Turniej Warcraft III 1vs1
Turniej Starcraft III 1vs1
Turniej Warhammer 40.000 Dawn of War (OPEN)

W najbliższy weekend zostaną dokończone rozgrywki klanowe w grę Starcraft, a także ruszą drugie tury kwalifikacji do Starcraft 1vs1 oraz Warcraft III 1vs1. Do dwóch ostatnich są otwarte jeszcze zapisy. Zostaną one zamknięte w piątek tuż przed startem rozgrywek.

Terminarze:

Starcraft
– etap I – 07.09.2007r. godzina 18:00
– etap II – 08.09.2007r. godzina 18:00
– etap III – 09.09.2007r. godzina 18:00

Warcraft III
– etap I – 07.09.2007r. godzina 18:00
– etap II – 08.09.2007r. godzina 16:30
– etap III – 09.09.2007r. godzina 16:30
Co to jest MP Lokalizator?
Dla wszystkich zawodników oraz kibiców, którzy zamierzają przyjechać na Mistrzostwa Polski RTS 2007 przygotowaliśmy specjalny skrypt o nazwie MP Lokalizator. Użytkownik podaje swoje dane kontaktowe, lokalizuje siebie na mapie, a następnie zakłada konto. Używając lokalizatora wyszukujemy osoby, z którymi możemy udać się na finały mistrzostw i kontaktujemy się z nimi. Spośród osób, co skorzystają z lokalizatora i pojawią się na lanie rozlosujemy nagrodę niespodziankę.Jest on dostępny tutaj

Sama impreza jest coraz bliżej. Spotykamy się już 15-16 września 2007r w Warszawie w siedzibie Polsko Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Sponsorami imprezy są: AMD, CDPROJEKT, LOGITECH, STEEL SERIES oraz REX energy drink. Możemy dodać, że pula nagród wzrosła do 14000zł!

Zapraszamy do odwiedzenia strony Mistrzostw Polski RTS 2007. Możecie tam zarejestrować się na ostatnie dwie tury kwalifikacji, zapoznać się z nagrodami, ściągnąć powtórki najlepszych zawodników oraz przeczytać najnowsze informacje na temat mistrzostw: mp2007.netwars.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. kurcze, ale taki turniej musi byc fajny. . chciałbym sie zmierzc na real z kims. . . tylko problemem jest ż nie grałem w żadną z gier perzentowanych tutaj, ja luie strategie LOTR. . .

  2. kurcze, ale taki turniej musi byc fajny

    Faktycznie Tomek na takich imprezach jest naprawdę ciekawie. Emocje płynące z rozgrywki udzielają się graczom jak i obserwatorom, którzy z zapartym tchem oglądają zacięte pojedynki. Jeśli nie grasz on-line to polecam odwiedzenie jednej z większych imprez takich jak WCG, PGA czy HLC.

  3. takie wspaniałe imprezy odbywaja sie w wielkich miastach. . . ja mieszkam na uboczu, na wsi. . . cieżko jest dostać sie na taką impreze, albo co gorsza w mojej szarej rzeczywistości trudno jest dowiedzieć sie o takiej imprezie. . . granie on-line to jest jednak nie to samo. . . nie ma sie takiej woli zwyciestwa jak na prawdziwym turnieju gdzie każdy chce być pierwszy. . . PS: zdaje sobie z tego sprawe że przeciwnicy są kosmicznie trduni. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here