Podobała wam się Lara Croft? Sierra zapowiedziała jakiś czas temu grę WET. Postanowiliśmy się więc przyjrzeć zabójczo pięknej Rubi – bohaterce tej produkcji. Czy archeolog w spódnicy przetrwa starcie z śmiertelnie groźną panią najemnik? Piotr Czyszczoń powie wam więcej na ten temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Coś mi tu śmierdzi tak troszkę. Sam nie wiem. W wypadku panny Croft wszystko było ok, bo oprócz pary pięknych atrybutów, była jeszcze właśnie ta indianojonsowość. Te dwie rzeczy razem zbudowały mieszankę wybuchową. Obawiam się jednak, że w Wet tej drugiej substancji może ciutkę zabraknąć, a wtedy zostanie tylko sama dupa. A jak będzie sama dupa, no to dupa zbita. ps. 24h były nudne jak flaki z olejem, usilna próba wciśnięcia 100000 zdarzeń w jak najkrótszy okres czasu. Chaotyczne, nieprzemyślane, niekonsekwentne i w dodatku z kupą błędów scenariuszowych.

  2. Na promocyjnych artach zarys sutków pannicy przebija się nawet przez skórzaną kurtkę ;)Ona musi mieć jakieś ukryte moce!Na filmikach Wecik wygląda całkiem przyzwoicie. Jak nie skopią sprawy może być całkiem przyzwoita produkcja. Ale pożyjemy zobaczymy

  3. Naaah, gdzie tam Wetowi i tej calej Rubi do starenkiego Tomb Raidera z Lara Croft w roli glownej. „Mokra” panna ma w sobie za duzo Blade’a i Rayne jak dla mnie. Lara byla jakas taka bardziej. . . ludzka, przez co rowniez fajniejsza 🙂

  4. Jakoś opis mnei nie wciągnął. Tej grze brakuje czegoś. . to sie chyba nazywało. . Kurde, zapomniałem, bo teraz rzadko używa sie tego terminu. . . wiem! brakuje ORYGINALNOŚCI! Trochę Payne’, PoP’a, Matrixa, a właściwie wszystko to trochę bardziej siekany TR. Wiadomo, kasa która spłynęła na wydawce dzięki postaci Lary jet w skali rynku gier olbrzymia, no ale. . . Ta gra jest wtóna w ogólnym zarysie, i nie widze powodu, żeby w to zagrać. Grę może uratować jedno – ciekawie rozplanowane, efektowne misje. Reszta już była. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here