Grupa badawcza NPD zajmująca się najważniejszym dla branży elektronicznej rozrywki rynkiem, czyli tym z USA opublikowała dane pokazujące największe hity między styczniem, a wrześniem. Najchętniej kupowaną przez Amerykanów grą w ostatnich 9 miesiącach było wydane kilka tygodni temu Halo: Reach na konsolę Xbox 360. Spartanin pokonał skaczącego hydraulika Mario, który znalazł się na drugiej pozycji. Trzecie miejsce to John Marston i Red Dead Redemption na konsolę Microsoftu. Dość nisko znajdziemy God of War III. Siódma pozycja dla takiej gry? Wielka szkoda. No, ale cóż Stany Zjednoczone to domena Xboksa 360. Pierwszą dziesiątkę najchętniej kupowanych gier w USA w ostatnich 9 miesiącach zamyka Wii Sports Resort.

Poniżej pełna lista TOP 10 gier według NPD.

1.Halo Reach (Xbox 360)

2. New Super Mario Bros. Wii (Wii)

3. Red Dead Redemption (Xbox 360)

4. Pokemon SoulSilver (DS)

5. Super Mario Galaxy 2 (Wii)

6. Wii Fit Plus (Wii)

7. God of War 3 (PS3)

8. Modern Warfare 2 (Xbox 360)

9. Just Dance (Wii)

10. Wii Sports Resort (Wii)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

    • Noo właśnie mnie ten fenomen Halo rozpier. . . . -jakieś darmowe kupony przy zakupie tam dają :)?

      Mam podobnie z tym fenomenem. Dodam,ze Halo ODST. To jedyna moja gra ,której nikt nigdy nie chciał ode mnie pożyczyć. łatwiej mi było nawet pożyczyć crap typu Dark Void niz Halo.

  1. Halo to jedna z najgorszych gier FPS jakie znam. Tez mnie zawsze fascynowalo ze Amerykanie zaczynaja sie onanizowac na sam widok pudelka z ta gra. W ogole ta lista to lekki zal. ru

  2. . ru przynajmniej mają tytuły w stylu Pathologic czy Tension. No wiesz. . . chodzisz w niej super ekstra fajnym Master Chiefem. Masz ziemskich bohaterów (z którymi pewnie Amerykanie się utożsamiają), walczących z podłymi kosmitami. Ograny temat, który ten kraj kocha. Zresztą pewnie wszyscy tam i tak myślą, że to jest na podstawie prawdziwych wydarzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here