Arek Kmiecik wciela się w majora O'Connela i opisuje trudne życie amerykańskiego wojaka, który za wszystko płaci z własnej kieszeni. Recenzja Joint Task Force już jest!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Inna to prawda. Grając w JTF stwierdziłem, że jest to pozycja naprawdę świetna i zasługuje na specjalne potraktowanie. Nie chciałem by był to suchy tekst: „w grze można zrobić to, i to oraz to. Grafika taka i taka, dźwięk taki oraz taki”. Chciałem by artykuł był niekonwencjonalny i nie nudził. Czy mi wyszło? Nie mnie to oceniać. . .

  2. „Nie chciałem by był to suchy tekst: „w grze można zrobić to, i to oraz to. Grafika taka i taka, dźwięk taki oraz tak”- to jest wlasnie recenzja

  3. e tam, dobry tekst. niekonwencjonalne recenzje sa spoko – daja lekki powiew nowosci i pozwalaja zpalac oddech, przed kolejnym sztywnym i sztampowym artykulem. dla mnie ok.

  4. Mi sie nie podoba. Przeskoczylem polowe, jak to zwykle robie na gry-online, a czego nie robie z innymi tekstami na Valhalli. Wg mnie, zabawa forma moze miec miejsce, ale tu wyszla. . . infantylnie. Takie teskty pisza bardzo mlodzi ludzie, ktorzy mysla, ze sa w ten sposob tworczy. Sorry, ale chyba Valhalla celuje ciut wyzej. A o samej grze nadal niewiele wiem :/

  5. „A o samej grze niewiele wiem:/”hmm. . . wydawało mi się, że zawarłem wszystko. . . o! przyznaję się, zapomniałem dopisać, że gra ma edytor misji, dzięki któremu możemy tworzyć własne scenariusze i mapy. Bardzo intuicyjny i rozbudowany. No teraz, już chyba wszystko. „młodzi ludzie”:) miło to słyszeć. A tak w ogóle to co konkretnie się nie podoba? Daj jakąś konkretną wskazówkę, grey, to poprawię się na przyszłość. Nie ignoruję krytyki, pod warunkiem, że wskazuje mi konkretne błędy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here