Pierwszy Gears of War to było preludium. Dopiero teraz zaczęła się wojna totalna między rodzajem ludzkim a rasą Szarańczy, które wypełzły z trzewi planety Sera. Fabuła drugiej odsłony GoW dzieje się około pół roku po wydarzeniach znanych z pierwszej części gry. Niedobitki ludzi skryły się na płaskowyżu Jacinto, a wróg uzyskał nową technologię dzięki której… potrafi w jednej chwili zniszczyć całe miasto (metropolia zapada się pod ziemię). W grze znowu wcielamy się w postać Marcusa Fenixa. Powracają też jego towarzysze – w tym Dominic Santiago. Pierwsze misje w grze skupiać się mają na perypetiach Dominica. Podczas wojennej zawieruchy będziemy musieli odnaleźć małżonkę naszego towarzysza – Marię. Gears of War 2 pojawi się na rynku już 7 listopada. W trybie dla pojedynczego gracza czeka na nas, jak zapowiadają panowie z Epic Games około 10 godzin rozgrywki. Kampania single została podzielona na pięć aktów po trzy do pięciu rozdziałów. Oto one:

ACTT I: TIP OF THE SPEAR.

Welcome to Delta.
Desperation.
Rolling Thunder.
Roadblocks.

ACT II: DENIZENS.

Indigenous Creatures.
Disturbing Revelations.
Sinking Feeling.
Captivity.
Intestinal Fortitude.

ACT III: GATHERING STORM.

Origins.
Rude awakening.
Displacement.

ACT IV: HIVE.

Priorities.
Answers.
Hornet's nest.
No Turning Back.
The Best Laid Plans.
Royal Inquisition.

ACT V: AFTERMATH.

Desperate Stand.
Free Parking.
Tenuous Footing.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

    • a gdzie się podział akt V za to mamy akt VImusio3 10h ty chyba sobie jaja robisz ja grając 2-3 raz to zrobiłem grę w mniej niż 4h

      myślę że 4 to przesada, ale 5-6 na pewno. Pierwsze gearsy były krótkie ale miodne kanon7 – jak się z kim nie zgadzasz napisz komentarz a nie wystawiaj minusy

  1. Co takiego?????!!!!!! 10h? Ahahhahaha śmiech na sali! A gdzie się podziała 2 razy większa gra od jedynki, która zapowiadali? Zjadł ktoś moduł z pozostałymi misjami czy jak? Nie no to nie do wiary, tyle czasu robili grę i tylko 10 godzin?

  2. 10 h to zdecydowanie za krótko. Choć i tak jest to o te kilka godzin dłuzej niż jedynka, to i tak tyle czekania, żeby gra pękła w 10. . . no pewnie nawet 8 h? (twórcy zawsze zawyżają). Ale co ja gadam – nowe multi nadchodzi :D!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here