Znajdą się w niej głównie zwiastuny filmowe, ale dobre i to. Zaczniemy jednak o jedynej rzeczy, która zwiastunem nie jest. Gra, która jakiś czas temu wylądowała na Xbox Live Arcade trafiła właśnie na Playstation Network. Chodzi naturlanie o Castlevania: Symphony of the Night. Możemy ją nabyć za dziesięć dolarów bez jednego centa. Przyznamy, że po cichu liczyliśmy na demo Heavenly Sword. Skoro jej nie ma to jak zwykle uzbrajamy się w cierpliwość.

W dalszej części newsa opiszemy pokrótce nowe zwiastuny filmowe, które pojawiły się na usłudze sieciowej Sony. Są to materiały filmowe z gier inFAMOUS, Gran Turismo 5 Prologue, nowego Ratchet and Clank oraz klip “Making-Of” z Heavenly Sword. Oprócz nich natrafimy również na zwiastuny filmów kinowych takich jak The Brothers Solomon, Resident Evil: Extinction, I Am Legend, The Big One, Underdog oraz The Brave One. Nawet jeśli nie kupicie wymienione przed chwilą gry to chociaż będziecie mieli co oglądać. Ah, prawie zapomnieliśmy – w europejskiej części PSN powinniście już widzieć wersję demonstracyjną The Darkness.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Ryanpl – Mówisz tak jakby Xbox Live był zupełnie darmowy, a nie jest. W ogóle jak ktoś sobie wyobraża tego typu usługę sieciową jako zupełni darmową to żyje marzeniami. Byłoby też fajnie gdybyś napisał czemu uważasz, że Xbox Live jest lepszy, bo w tej chwili to nie wiele wniosłeś do tematu.

  2. to tak Może xbox live jest płatne to fakt i wada ale ma większe możliwości jak narazie jest wszystkiego więcej dem i gierek i reszty jeszcze pod koniec roku dochodzą filmy jest bardziej rozwinięte ma większe możliwości tam mi się wydaje i co najważniejsze jest o wiele więcej osób

  3. No dobra, spróbuję Was pogodzić 🙂 Usługa PSNetwork, w przeciwieństwie do XBlive JEST DARMOWA. A to, że za pełne wersje gier trzeba płacić nie jest chyba w świecie dorosłych czymś dziwnym? 🙂

  4. Z tego co czytam wnioskuje ze umknal jeden detal. XBL jest platny TYLKO jesli chcesz grac online – a wiec gold. Konto silver, umozliwiajace sciaganie dem/trailerow etc, jest darmowe i nie ma obowiazku placic jesli nie chcesz.

  5. No silver jest bezpłatne, z tym jednak trzeba pamiętać, co jest bardziej przydatne graczowi, darmowa gra po sieci, czy multum trailerów i dem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here