Najważniejszą nowością jest oczywiście Super Stardust HD. Znakomicie oceniana przez prasę branżową gra jest bezpośrednim konkurentem bardzo ciepło przyjętego Geometry Wars Retro Evolved, który znamy z Xboxa 360. Ten tytuł możecie w zasadzie kupować w ciemno jeśli lubicie arcade'ową rozrywkę. Zapłacicie za niego osiem dolarów bez jednego centa.

Oprócz tej jednej gry, już za darmo będziemy mogli pobrać wersję demonstracyjną Dynasty Warriors: GUNDAM. Posiadacze Playstation 3 zobaczą również najnowszy zwiastun filmowy Grand Theft Auto IV – ten klip polecamy wszystkim posiadaczom dużych telewizorów LCD/plazmowych. Powinien wam się spodobać. A jeśli ten materiał nie trafi w wasze gusta to zawsze możecie zobaczyć trailery filmów takich jak: The Invasion, I Know Who Killed Me, Superbad oraz License to Wed. Włączajcie swoje konsole i sami zobaczcie jak rozwija się Playstation Network.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. 8 baksow za Geometry Wars ?? Z lekka overkill jak na oplate za download . . . A trailery filmow – spoko bardzo fajnie. . . . Zastanawia mnie tylko PO CO, ale to juz zupelnie inna historia.

  2. No i wkoncu na europejskim network jest demo Ninja Gaiden Sigma oraz pelno trailerow filmow na blue ray. Sigma bardzo mi sie spodobala w akcji, kase trzeba szykowac i to musowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here