Na liście znajduje się kilka ciekawostek wśród których znajdziemy kilka interesujących nazw. Pierwszą z nich na pewno będzie premiera przekładanego od dłuższego czasu dema The Darkness (w europejskiej części PSN dostępne od jakiegoś czasu). W Polsce premiera gry odbywa się dzisiaj. Na Zachodzie pozycja ta zbiera bardzo dobre recenzje. My też ją polecamy. Sprawdźcie przynajmniej jej demo.

Jeśli jednak komiksy, strzelanie i życie cyngla mafii was za bardzo nie interesuje to możecie przejść do kolejnej wersji demonstracyjnej. Jest nią demo Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Najnowsza odsłona serii Ghost Recon też zbiera solidne noty. Na weekend powinniście więc mieć zajęcie.

W dalszej części listy znajdziemy też dwie mini-gry. Pierwszą jest Blast Factor: Advanced Research, który wyceniono na pięć dolarów bez jednego centa. Druga z pozycji to przeceniony Super Rub A Dub. To niezła okazja do nabycia tego tytułu. W tej chwili kosztuje on jedynie 2,99$. Oprócz wszystkich wymienionych już atrakcji pobrać możecie jeszcze zwiastuny filmowe Michael Clayton, Get Smart, The Game Plan oraz tapetę z Resident Evil 5.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here