Jan Stojke wziął na siebie trud recenzowania Pro Evolution Soccer 6. Czyn o tyle chwalebny, że autor od razu naraża się na krytykę jednego z wrogich obozów. Fifofcy i Pesowcy, zapraszamy do recenzji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. A to autor wczesniej nie slyszal okreslenia „odpalac strzal”? Hmm, to gratuluje wiedzy kibicowskiej :-). A gra. . . cos chyba KONAMI idzie droga producentow FIFY i za wszelka cene chce wydac nowa gre conajmniej raz do roku. A to marna praktyka, w tym przypadku zdecydowanie wazniejsza dla gracza jest jakosc. Ale dla budzetu pewnie ilosc. . . Ech. Gra jest rozczarowujaca moim zdaniem.

  2. „Jest trudniejszy, a szkoda. Zawsze miło było minąć 2-3 obrońców prostym zwodem. Owszem, dzięki temu gra jest bardziej realistyczna, ale… no sami rozumiecie” Tu się nie zgodzę bo dla mnie jest to plus, ale za to z resztą recy muszę się zgodzić fifa jest już moim zdaniem dla tych którzy się do niej przywiązali i trudno jest się rozstać. . . Ładna reca suprise / 3r!c 🙂

  3. o boze, faktycznie komentarz polski jest FATALNY mnie rozwala „chyba jednak miał zbyt mały głód bramki” czy coś takiego. Nie mówiąc o tym, że krztyny emocji w głosach tych smutnych panów nie ma. . . ŻENADA!A sama gra milutka. . .

  4. wole trudne gry a nie. . . nie zgadzam sie z tym:”Jest trudniejszy, a szkoda. Zawsze miło było minąć 2-3 obrońców prostym zwodem. „

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here