Dość nieoczekiwanie pojawiła się w sieci informacja wedle której PGSPokerStrategy.cc otworzył nowa dywizję. Tym razem wybór padł na prężnie rozwijającą się scenę Need for Speed: Carbon, której reprezentantów możemy oglądać na większości imprez e-sportowych. Kolejną niespodzianką jest zwerbowanie pierwszego reprezentanta tejże dywizji Mistrza Europy Krzysztofa (Chrisa) Sojkę. Jest to obecnie najbardziej doświadczony i utytułowany gracz w naszym kraju. Mogliśmy go oglądać chociażby na takich imprezach jak WCG 2006 czy ESWC Poland 2007. Pierwszym sprawdzianem jaki stoi przed Krzyśkiem będzie turniej CyberCup 2007, który odbędzie się już w tą sobotę w warszawskim Centrum Handlowym Reduta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

    • Najbradziej zastanawia mnie dlaczego seria NFS jest az tak popularna w e-sporcie?

      też nie wiem, przecież to zwykła niczym nie wyróżniająca się zręcznościówka dla pokolenia Britney Spears. NFSa można by zastąpić serią GT czy Forzą z dużo bardziej wymagającym modelem jazdy.

  1. Może panowie, dlatego że to właśnie Electronic Arts zainteresował się e-sportem i sceną, jaka tworzy się wokół ich produktu.

  2. równiez dlatego ze typ rozgrywki w nfs nastawiony jest na multi zabawe, oraz w porownaniu z gt czy forza nfs jest o wiele bardziej zrecznosciowynfs rowniez cieszy sie spora popularnoscia co laczy sie z dosc duzo spolecznoscia graczy oraz zainteresowaniem sponsorow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here