Fallout 3 zyskał sobie równie wielu wrogów, co zwolenników. W ogólnym rozrachunku gra doczekała się jednak pozytywnych recenzji, a kwestią czasu była zapowiedź jej kontynuacji. Dziś Metiu przygląda się najważniejszym informacjom, jakie ujawnili przedstawiciele studia Obsidian.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Nagrodą za rozgrywkę w Hardcore Mode, poza większą frajdą z przemierzania pustkowi, ma być większa liczba punktów doświadczenia, które potem zamienimy na rozwój cech.

    Nagrodą za utrudnienia w trybie hardcore ma być fun z używania tego trybu a nie większa liczba punktów doświadczenia. Nie wiem skąd wziąłeś takie info. Chyba z wyobraźni. Poniżej zmiany jakie wprowadza hardcore mode: http://fallout. wikia. com/wiki/Fallout:_New_Vegas

    • Wyglada fatalnie.

      Wlasciwie niczym sie nie rozni od Fallout 3. Najbardziej jednak bola te same modele postaci. Juz w F3 wielu NPC wygladalo identycznie, a na fotkach widac ze znow sie pojawiaja! Rozumiem jakeis losowe postaci, ale nie osoby z ktorymi wiaza sie questy.

  2. haha, wielkie te zmiany, po prostu przeolbrzymie, nie do poznania ta gra bedzie, ale pewno do gniezna. no i ten pomysl z postmanem. to w nastepnej czesci bedziemy jezdzic v8 i szukac paliwa do niego ?ja osobiscie tego nie widze, f3 + upierdliwe zmiany dla niby fanbojow, jak kwach powiedzial – to chyba nie tedy droga. dodajac szafranu do bigosu nie da sie zz niego zrobic krewetek. to juz niech kepiej ten bigos zostanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here