Podczas gdy od kilku dni na Valhalli typujemy prawdopodobne hity na nadchodzący rok, Fett zabawił się w archeologa, przeglądając informacje z ostatnich dwunastu miesięcy. Dziś przedstawi wam podsumowanie wydarzeń z okresu od stycznia do kwietnia 2009. Zapraszamy do lektury!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

 1. Ktoś przebrnął chociaż do 2 akapitu czytając to coś upstrzone linkami? Co to jest? W dodatku będzie druga część? Jeśli miało to być przypomnienie, że kiedyś tutaj newsy były dłuższe niż 5 linijek i było co czytać to artykuł spełnił swoje zadanie. Część druga już 30 grudnia! drżę z podniecenia i nie mogę się doczekać! Czekam też na przegląd Galerii 2009!

 2. kornick -> od zawsze na V były newsy dłuższe i krótsze, a w sytuacjach, gdy pisaliśmy coś odleglejszego od tematu, słyszeliśmy zarzuty, że „lejemy wodę”. Wszystkim nie dogodzimy, choć – uwierz mi – chcielibyśmy. Artykuł ma na celu przegląd najistotniejszych informacji, w porównaniu z poprzednim rokiem eksperymentujemy z kolejnymi typami tekstów. Sądziliśmy, że będzie to przydatne i mamy nadzieję, że znajdą się osoby, które z chęcią przeczytają tę i następną część. A z myślą o Tobie pomyślimy o specjalnym przeglądzie miniaturek do publikacji oraz rankingu najczęściej pojawiających się słów w komentarzach 😉

  • A z myślą o Tobie pomyślimy o specjalnym przeglądzie miniaturek do publikacji oraz rankingu najczęściej pojawiających się słów w komentarzach 😉

   Próbujemy być złośliwi? Też potrafię!! 1 Przegląd miniaturek? Nie dziękuję wystarczy mi hurtowe wlewanie kolejnych galerii2. Ranking najczęściej pojawiających się słów w komentarzach? Rzecz zbędna. Ostatnio na dobę komentarzy widzę tutaj średnio 3 na dobę więc sobie można policzyć ręcznie.

 3. Fett też mi się nie chce czytać artykułu upstrzonego taką ilością linków. Co ty sobie myślałeś gdy tworzyłeś to dzieło?

  • Fett też mi się nie chce czytać artykułu upstrzonego taką ilością linków. Co ty sobie myślałeś gdy tworzyłeś to dzieło?

   Myślałem o zapewnieniu odwiedzającym V podsumowania pierwszych czterech miesięcy 😉 Co do wyglądu linku, problem wystąpił już po publikacji tekstu, teraz powinno już być bardziej czytelnie. . .

 4. Myślę, że wystarczy zdjąć z linków pomarańczowy kolor, pogrubienie i podkreślenie. W ten sposób co prawda będą „niewidzialne”, ale o wiele większy będzie komfort czytania. A myślę, że o to wszystkim chodzi.

 5. Oj, to chyba macie źle ustawione kolory. Zmniejszcie ustawienia poświaty cyfrowej ;} Ja wczoraj czytałem jeszcze z pogrubieniem i było ok, bez oczopląsu (a mam wrodzoną wadę wzroku).

 6. Ostatnio na dobę komentarzy widzę tutaj średnio 3 na dobę więc sobie można policzyć ręcznie.

  A ja się ponownie zapytuję – gdzie jest osio? Zawsze się fajnie dyskutowało pod jego wpisami.

 7. Jest dokładnie tak jak kornick pisze. Na valhalli coraz mniej osób się udziela i nie wróży to dobrze na przyszłość. Jeszcze chwila a będzie trzeba zamknąć stronę bo nikt na nią nie będzie wchodził. Przed zmianą profilu swojego portalu byliście „fajni”. A teraz? Milion pięćset galerii na dobę, zero ciekawych artukułów = brak gorących dyskusji o czymkolwiek bo tak naprawdę nie ma pod czym. To co mnie interesuje ginie zalane falą galerii jakichś pecetowych popierdółek lub newsów o tych popierdółkach. Weźcie się redaktorzy V opanujcie bo to co robicie z tym portalem to śmiech na sali.

 8. Prawda. Jeszcze kiedyś Valhalla to był portal, na którym dyskutowało się o grach. Na chwilę obecną jest to niczym nie wyróżniający się spośród innych przekaźnik newsów ze świata gier. To można sobie sprawdzić na innych serwisach – nierzadko w lepszym wykonaniu. Bida. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here