Krzysztof „Kokosz” Marcinkiewicz infiltruje jako Snake Fisher szeregi organizacji terrorystycznej. Jak wypada Splinter Cell: Double Agent w porównaniu do pozostałych części serii? Dowiesz się z naszej recenzji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Ja już odliczam godzony do 20 listopada, mam nadzieję, że strajk listonoszów w Gdańsku nie przeszkodzi pewnej paczce w dotarciu do mnie 🙂

  2. Z oceną się zgodzam ale z końcówką recenzji już nie. Double Agent to rewolucja w świecie Splinter Cell, wprowadzono wiele nowych rzeczy i nie ma mowy o stagnacji czy nudzie. Tylko że te nowości nie zachwyciły mnie do końca i wolałbym bezpośrednią kontynuację Chaos Theory. Co do spraw technicznych to grafika jest genialna ale potrzeba naprawdę potężnego kompa by zobaczyć 30fps na max detalach. Najgorsze są jednak niekończące się błędy, to pierwszy tak zabugowany Splinter Cell, lista błędów jest ogromna (wpadanie poza tekstury, wywalanie do windowsa, pomieszane sejwy itd). Mimo wszystko to wciąż ten sam genialny Splinter Cell.

  3. lemonhead—> święta racja. Jak Double Agent to nie jest tak upragnione przez Kokosza „totalne przewietrzenie serii”, to ja już nie wiem co nim jest. Nie przesadzaj jednak co do tych bugów – wersja review zcrashowała mi się całe dwa razy, problemów z kolizją nie zauważyłem. Tylko ten system save’ów to rzeczywiście pomyłka :DCo do samej recenzji – trochę zbyt pobieżna jak na mój gust i brakuje choćby słowa o multiplayerze – a też się bardzo zmienił.

  4. A ja już nie mogę się doczekać – SC to moja ulubiona seria. . . :)Uwielbiam to skradanie się, regulację szybkości kroków i podchodzenie przeciwników po cichu od tyłu. Miodzio. . .

  5. „W momencie, w którym wydawało się, że pozycja Snake’a jest solidna… pojawił się on… Sam Fisher! Mówiąc wprost zdmuchnął Snake’a z pecetów! Na konsolach jak na razie nie udało się nawet dorównać liderowi. Do dnia dzisiejszego!”cóż za profesjonalizm. . . na jakiej podstawie stwierdza pan, że Sam „zdmuchnął” Snake’a na PC? a dlaczego na konsolach nie „zdmuchnął”? w jakim sensie? w jakiej kategorii kto kogo tutaj „dmucha”?ech blacharze. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here