To już prawie ostatnia lista naszych redakcyjnych hitów. Tym razem jest jednak dość nietypowa. Samuel Suder nie umieścił na niej ani GTA IV, ani Resistance 2 ani LittleBigPlanet czy Gears of War 2. Cóż więc na niej znajdziemy? Sprawdźcie sami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Hehe, Sam dosyć dobrze zrozumiał ideę „subiektywnego” top10 🙂 i bardzo dobrze, bo czemu wszyscy maja pisac to samo o tych samych grach? Sa na V ludzie (mam nadzieje 😉 )którzy oczekują troszkę innej rozrywki niż 90% graczy. I chociaż z listy grałem w jedynie 2 tytuły, to mogę się podzielić podobnym zdaniem na temat zwycięscy – Sam&Max mimo kilku błedów serwują rozrywkę na najwyższym poziomie. Najbardziej chyba trzeba psioczyć na. . długośc rozgrywki, jak na 6 odcinków człowiek zalicza grę szybciej niż duet S&M parkometry swoim Desoto. Doskonałe dowcipy, szalona fabuła, postacie których nazwać szalonymi nie wypada, bo szaleńcy by się obrazili. . ;)PS: przedostatni? Myślałem że jeszcze ze 3 😛

  2. sammy, jeśli kiedyś dorobię się jakiegoś dość współczesnego PC, z pewnością dzięki Tobie będę wiedział, w co grać ; ).

  3. Lista chyba najlepsza, bo najmniej kontrowersyjna. Tutaj też widać, że są gracze z innymi upodobaniami. Choć nie gram w takie gry, bardzo zainteresował mnie ten ranking. Kto wie, 1# miejsce dla Sama& Maxa. Może czas bardziej zainteresować się tym tytułem.

  4. Drakensang: The Dark Eye – no właśnie. Jakoś umknęła mi ta gra zupełnie. Czytałem, że scenariusz jest niesamowicie rozwinięty i wciągający. Moje pytanie – grał w to już ktoś? Warto kupić? Chętnie wysłucham opinii.

  5. @6 – grałem (dość krótko) w wersję prasową i moim zdaniem warto. System jest trochę inny od pozostałych dobrze znanych. Pozytywnie zaskoczył mnie ilością klas postaci, rozbudowaną kartą tejże i dobrym, choć trochę oklepanym początkiem przygody. Generalnie jeśli jednak jesteś fanem RPG, to na pewno powinieneś mu się przyjrzeć, bo zapowiada się nieźle. Ciężko mi jednak powiedzieć, że na 100% C się spodoba, bo w tworzenie postaci bawiłem się kilka godzin, a samo granie może ze dwie.

  6. @7. Jeżeli tworzenie postaci jest tak rozwinięte, że można bawić się nim kilka godzin to już mi się podoba 😉 Ok, mam ochotę na rasowego cRPG, a takie pojawiają się tylko na PC (na szczęście), dlatego zaryzykuję. Z resztą cena jest nadzwyczaj przystępna. Dzięki za odpowiedź.

  7. @8 – Mnie tworzenie postaci zajęło sporo czasu ponieważ czytałem opisy wszystkich atrybutów, umiejętności, czarów, broni itd. Jest ich naprawdę sporo tak jak samych klas postaci. Myślę, że gra powinna Ci się spodobać. Zresztą niebawem Sammy powinien dla nas mieć recenzję gry. Wtedy dowiesz się więcej na jej temat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here