Little Big Planet to chyba najbardziej oczekiwana gra na Playstation 3 ostatnich miesięcy. Nasz przedstawiciel wyruszył na spotkanie z przedpremierową wersją przygód Sackboya. Co wynikło z tego spotkania? Czy LBP powinien kupić każdy posiadacz PS3? Sprawdź w naszym betateście.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Niby gra fajna ale wydawać się może za łatwa do przejścia. Przejechałem się strasznie na Assasisinie i teraz ostrożnie podchodzę do każdego tytułu który opisywany jest jako mega HIT jednak nie zawsze jest tak kolorowo, reklama robi swoje a ja nie mam zamiaru pieniędzy w błoto wywalać, aczkolwiek chciałbym i życzę temu tytułowi świetności, bo chciałbym aby to była dobra gra, gdyż dobrej gry w tej tematyce brakuje na PS3.

  2. pomijając fakt, że Assassin nijak się ma do LBP ;-)No nie powiem, ze ta gra nie budzi moich pozytywnych wrażeń. Do tego całkiem, całkiem ścieżka dźwiękowa – $ony ładnie wykorzystuje posiadane licencje ze swoich wydawnictw :)Na pewno odwiedzę kogoś z PS3 a może. . . wypatrzę dla siebie na gwiazdkę bundla z LBP – wtedy będę miał „poskakane” święta 😉

  3. @madaGra będzie na tyle łatwa na ile pozwolą na to osoby tworzące level. Te 50 leveli stworzone przez MM to tylko jakby drobny pokaz możliwości tego co można za pomocą edytora w LBP zrobić. Grę już przeszedłem (tak sprzedają już 😀 – jak nie wiesz to się nie czepiaj potencjalny „czepiaczu”) i tyle funu nie miałem dawno z żadnej gry. Hektolitry miodu pokryte grubą warstwą lukru. . . a nie działają jeszcze servery do wspólnej zabawy online :D.

  4. Światowa premiera LBP została ODWOŁANA! Ponoć z powodu niewłaściwej ścieżki dźwiękowej na jednym z poziomów. To raczej kiepska wiadomość dla Sony. . .

  5. Oj tojad mniej newsów z onetu :D. Premiera nie została odwołana a przesunięta. W jednym z utworów występują fragmenty z Koranu , stąd taka decyzja – po aferze z katedrą w Manchesterze Sony woli dmuchać na zimne. Zresztą nie dziwię się po aferze związanej z karykaturą Mahometa, która w Europie obiła się o szczeble polityczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here