Wszyscy miłośnicy gier wyścigowych mogą chyba powoli uznać maj za najlepszy miesiąc tego roku. Do sklepów trafiają produkcje stawiające na różne podejście do tematu, a jedną z nich postanowił omówić dla was Katmay. Zapraszamy do lektury!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Pomysł był ciekawy, jednak po pograniu w demo ta gra zawita u mnie tylko kupiona z drugiej (lub trzeciej) ręki. Czekam na demo Blur, ekipa odpowiedzialna za PGR ma u mnie duży kredyt zaufania.

  2. Przez moment myślałem, że to ja pisałem tę recenzję – po prostu zgadzam się z nią na 100% ;}Tak w skrócie opiszę co uważam za dobre w grze, a co nie, więc:+grafika+grywalność+tryb split screen (dobrze mieć brata lub kumpla gracza), który zdecydowanie wydłuża rozgrywkę+możliwość zmiany trasy w trakcie jej pokonywania ;}+efekty – chociaż! (SPOILER?) Spadający samolot prosto na nas może się wydawać dla polaków nieco kontrowersyjne ;p Jedno jest pewne – robi niesamowite wrażenie ;d (KONIEC)+nie przesadna ilość samochodów-jakość dźwięków – w Menu brzmią jak z jakiejś flashowej gry (jakość kiepska), w samej grze dźwięki uderzeń są dziwnie plastikowe, o dźwięku silnika nie wspomnę – jak wspomniał autor recenzji – jest zdecydowanie za cichy!-wersja PC: wymagania, GTS250 wyciąga 20 FPS w ustawieniach Very High, ale za to grywalne 30 na High-za krótka-za mało trybów w grze dla wielu osób (raptem 3. . . )-za mało tras (11? czy 12. . . )Aha, końcówka gry zapowiada albo jakieś DLC, albo po prostu następną część, więc mam nadzieję, że te wady zostaną wyeliminowane ;}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here