Posiadacze Playstation 3, którzy chcieliby zagrać w Mass Effect (pierwszą lub drugą część gry) wciąż muszą czekać na jakiekolwiek oficjalne komunikaty BioWare lub Electronic Arts. Nie oznacza to jednak, że już na początku roku nie będą mogli sprawdzić w akcji znakomicie zapowiadającej się gry RPG. Sony Computer Entertainment America zdradziło, że tytułowe White Knight Chronicles wpadnie w ręce amerykańskich graczy już drugiego lutego przyszłego roku. Wciąż niestety nie wiemy kiedy dotrze on na Stary Kontynent, ale zapewne nie poczekamy na niego o wiele dłużej niż nasi koledzy ze stolicy hamburgera.

Początek przyszłego roku zapowiada się więc rewelacyjnie. Najlepiej oczywiście mają ci z nas, którzy posiadają zarówno Playstation 3 jak i Xboxa 360. Duet Mass Effect 2 i White Knight Chronicles powinien ich zatrzymać przed konsolami na długie dni. My już nie możemy się go doczekać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nie ma co, Sony i Level 5 to odważne firmy skoro miały cały 2009 rok na wypuszczenie tej gry (zero konkurencji w jrpg) a teraz wypuszczają miesiąc przed FFXIII. Szacunek ;)ps. Wbrew pozorom wcale nie jest bez szans u mnie (zależy to od ceny fajnala).

  2. Zapominasz o jeszcze jednym tytule – Mass Effect 2. Co prawda nie ma go na PS3, ale ludzie którzy posiadają i konsolę Sony i MS będą mieli twardy orzech do zgryzienia. Osobiście podejrzewam, że skuszę się na ME2 i WKC, a z Finalem poczekam do wakacji.

  3. W tym roku nie wyszło praktycznie nic z jrpg a tu jakby się uwzieli na ten sam okres (SO4, WKC, FFXIII). Skąd wziąć na to tyle czasu i pieniędzy w tak krótkim terminie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here