Kilka chwil temu pisaliśmy o tytułowej produkcji, ale właśnie znaleźliśmy kolejne interesujące wieści na jej temat. Dzieło Remedy Entertainment otrzymać ma kolekcjonerską edycje, która w sklepach wylądować ma w dniu premiery gry. Niestety naszym zdaniem nie zapowiada się ona szczególnie interesująco. W metalowym opakowaniu oprócz samej gry znajdziemy ścieżkę dźwiękową z Alan Wake oraz dodatkową płytę, na której umieszczono materiały filmowe ukazujące prace nad tym tytułem oraz dodatkowy komentarz jego twórców. W ręce wielbicieli elektronicznej rozrywki wpadnie też książka „The Alan Wake files”. Cały zestaw możecie obejrzeć na obrazku dołączonym do naszego newsa. Obok tej wiadomości zobaczycie też garść świeżych fotek z gry.

Na zakończenie przypominamy natomiast, że w trakcie imprezy X10 Microsoft zdradził oficjalną datę premiery Alan Wake i pokazał światu nowy materiał filmowy z gry. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Niestety naszym zdaniem nie zapowiada się ona szczególnie interesująco.

    Po SE Bioshocka 2 mało co zapowiada się interesująco ; ). Ale tak patrząc na to z drugiej strony to mimo wszystko kolekcjonerka bardzo, ale to bardzo solidna. Soundtrack jest, coś do poczytania też. Nie ma co narzekać. Na play. com pojawił się preorder za 40GBP, więc można liczyć na normalne ceny. Ja prawdopodobnie sobie taką sprawię, o ile gra sama w sobie okaże się dobra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here