Studio Realtime Worlds, twórcy bardzo ciekawie zapowiadającego się All Points Bulletin, zdradzili w jaki sposób będziemy płacili za możliwość grania w ich dzieło. Sieciowa zabawa w policjantów i złodziei prawdopodobnie stanie się pierwszą produkcją, której towarzyszyć będzie innowacyjny model biznesowy. Wielbiciele elektronicznej rozrywki nie będą już musieli kupować abonamentów pozwalających grać przez miesiąc, pół roku czy rok.

Zamiast tego, Realtime Worlds zapowiedziało wprowadzenie do APB opłat za godziny spędzone przed komputerem. Oznacza to, że kupując pełną wersję tego tytułu otrzymamy pięćdziesiąt godzin „darmowej” zabawy. Po ich wyczerpaniu sami podejmiemy decyzję czy chcemy nabyć kolejne 20 godzin gry (6,99$) czy też wolimy zapłacić za cały miesiąc (9,99$). Co ciekawe, autorzy APB zdradzili, że darmowe godziny otrzymywać będziemy również za samo granie w ich dzieło.

Przyznacie sami, że brzmi to bardzo ciekawie. Kupując APB nie musimy się przejmować tym, że wyjeżdżamy na urlop czy wakacje ani tym, że z jakiegoś powodu nie możemy korzystać z komputera. Jeśli wybierzemy „granie na godziny”, to zapłacimy tylko za czas, który faktycznie spędzimy w świecie APB.

Datę premiery All Points Bulletin wyznaczono na pierwszego lipca tego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. No ciekawe, zobaczymy jak to się sprawdzi w praktyce. . . Ale znając życie, to stanie na tym, że jeśli gra Ci się spodoba, to zapłacisz x razy więcej niż w klasycznym modelu zakupu. . .

  2. Jak dla mnie extra zaj. . . wiadomosc! Na takie rozwiazanie wlasnie czekalem,a brak jego skutecznie odwodzilo mnie og grania w ‚abonamentowe’ MMO

  3. No tak w MMO się sprawdzi. Tylko różnica w cenie miedzy 20h grania a miesiącem skusi i tak do zakupu całego miesiąca 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here