Serwis 1UP donosi, że w tytułowej produkcji znajdzie się tryb nazwany „Automatic” (jego nieoficjalna nazwa to Mommy Mode). Co w nim takiego niezwykłego? A no, że sprawia on, iż Bayonetta jest chyba pierwszą grą na świecie, którą można ukończyć grając jedną ręką, a w zasadzie powinniśmy napisać, że jednym palcem.

Tryb automatic można włączyć na poziomach trudności Easy i Very Easy. Po jego uruchomieniu SI konsoli przejmuje kontrolę nad Bayonettą, a nam pozostaje wciskanie klawisza odpowiedzialnego za cios pięścią. Pozwala on zarówno atakować przeciwników jak i wyprowadzać combosy czy unikać ciosów przeróżnych bestii. Dla mnie leniwych udostępniono też przycisk odpowiadający za kopnięcie. Jego użycie pozwala używać „Torture Attacks”. Ciekawe, prawda?

Pod treścią newsa umieściliśmy film, ukazujący tryba Automatic w akcji. Japończycy po raz kolejny pokazują, że uwielbiają niecodzienne pomysły. Wolimy się jednak nie zastanawiać co mamy robić tą jedną wolną ręką. Wy też się lepiej nad tym nie zastanawiajcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Jak widać na przykładzie „laski” „grajacej” w tą grę – niezwykle angarzuje tego typu podejście do rozrywki – wersja dla casuali ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here