Batman: Arkham Asylum odniósł sukces komercyjny, a w weekend zdobył nawet dwie nagrody BAFTA. Czekamy już na zapowiedzianą kontynuację tej produkcji, a jej autorzy opowiadają o pomysłach chodzących im po głowach. Jednym z nich jest możliwość stworzenia gry, której bohaterem byłby nie praworządny heros, a superzłoczyńca. Studio Rocksteady nie chce jednak, by była nim jedna z lepiej znanych postaci ze świata komiksu. Zamiast niej w swoim dziele chcieliby umieścić mniej popularną postać taką jak chociażby Bane.

Myślę, że jedną z rzeczy, której dowiadujesz się w trakcie prac nad grą o Batmanie jest jakość złoczyńców. Naprawdę myślę, że istnieje możliwość wzięcia niektórych, nawet tych mniej znanych takich jak Bane, którzy mają fenomenalne tło, stojącą za nimi historię, i popracowania przy nich, by stworzyć coś oryginalnego i świeżego. Taka rzecz być może byłaby mniej popularna, ale jednocześnie byłaby naprawdę interesująca i ekscytująca. To byłoby coś szalonego” – takie słowa padły z ust bossa Rocksteady Seftona Hilla na łamach serwisu Videogamer.

Czy oznacza to, że zagramy w produkcję, której bohaterem będzie Bane albo któryś z jego kolegów. Przed premierą Arkham Asylum 2 raczej nie. Sama myśl rzeczywiście wydaje się być ciekawa. Czekamy zatem na kolejne wieści, a was zostawiamy z klipem, w którym Człowiek Nietoperz rozprawia się właśnie z Bane'em. Przestrzegamy jednak przed spoilerami. Osoby, które jeszcze nie skończyły oryginalnego Arkham Asylum nie powinny oglądać tego pliku wideo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here