Studio Bizarre Creations zapowiedziało start otwartych beta testów gry Blur, w których do tej pory uczestniczyły tylko i wyłącznie osoby, którym udało się zdobyć specjalny kod umożliwiający pobranie testowej wersji tego tytułu. Zdaniem przedstawicieli studia beta powinna rozpocząć się już dziś. Niestety udział wezmą w niej tylko i wyłącznie osoby korzystające z usługi sieciowej Xbox Live. Decyzję taką podjęto ze względu na dużą liczbę posiadaczy 360tek, którzy bawią się w internecie. Jednocześnie przedstawiciele Bizarre powiedzieli na łamach serwisu Kotaku, że po prostu nie mają wystarczającej liczby osób, by przygotować wersję beta także na pecety i Playstation 3.

Wielbiciele elektronicznej rozrywki, którzy pobiorą wersję beta Blur sprawdzą cztery rodzaje zabawy, taką samą liczbę tras i różne „klasy” aut. Pełna wersja nowego dzieła Bizarre Creations wjedzie do sklepów w ostatnim tygodniu maja i zmierzy się z innymi, ciekawie zapowiadającymi się wyścigami – Split/Second: Velocity.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. „Niestety udział wezmą w niej tylko i wyłącznie osoby korzystające z usługi sieciowej Xbox Live. „A ja dałem się nabrać na tytuł newsa. . .

  2. Pograłem troszkę i muszę przyznać, że jest całkiem ok. Myślę że będzie całkiem fajny arcade z tej gierki. Z takich suchych faktów to gra zajmuje 1. 44 GB, dostępne są 2 tryby: Skirmish Racing i Powered-up Racing, z tego co zauważyłem to różnią się one ilością graczy (SR- 2-10, PR 4-20 graczy),oraz możliwością głosowania na jedną z dwóch tras w Skrmish R. Jeżeli chodzi o samochody to mamy trzy klasy B, C, D, w każdej klasie na początek dostajemy jedną odblokowaną furę (VW Scirocco, Audi TT i Ford Focus RS), jest też kilka innych do których dostęp otrzymamy podczas „lewelowania” naszego profilu (jest 10 lvl). Graficznie całkiem dobrze, ale osobiście wydaje mi się, że nie ma zbyt dużej różnicy między tym co widzieliśmy w PGR4. Poczucie prędkości całkiem dobrze odczuwalne już w słabszych maszynach, więc jest ok. Co do samej rozgrywki to gra się całkiem przyjemnie, nawet mając najsłabsze auto w wyścigu potrafiłem wygrać i wszystko było fantastycznie dopóki jakiś brytol nie zaczął się wydzierać swoim kaczkowatym głosem powtarzając w kółko „this is bullshit” :Ach tak zauważyłem teraz, że jeszcze są do odblokowania Motor mash i Supercar racing. Sorry mój błąd;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here