Nie raz i nie dwa chcieliśmy być jak komiksowi superherosi. Stać się niewidzialnym i podglądać nasze koleżanki stojące pod prysznicem po wychowaniu fizycznym w szkole średniej (albo na studiach po basenie mmm). Mieć nadludzką siłę i dzięki niej prać bandziorów, którzy właśnie zabrali nam kolejną komórkę. Niestety w superbohaterów możemy wcielić się tylko w grach takich jak Marvel Ultimate Aliance 2, o którym dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy.

Tytuł ten ma być oparty na bardzo przyzwoitym komiksie „Civil War”, który zupełnym przypadkiem wpadł nam w ręce jakieś dwa miesiące temu. W wielkim skrócie historia napisana przez Mark'a Millar'a opowiada o rozłamie wśród superbohaterów. Dwie grupy herosów stają naprzeciwko siebie po tym jak rząd USA nakazuje im ujawniać swoją tożsamość i legalnie zatrudniać się w charakterze „stróżów porządku”. Zawsze marzyliście o tym by Człowiek Pająk, Captain America i chociażby Punisher walczyli z Iron Manem, Fantastyczną Czwórką i wskrzeszonym Thor'em? W tym komiksie zobaczycie taką bitwę. W grze również będziemy musieli opowiedzieć się po którejś ze stron konfliktu. Gracz może się wcielić w jedną z przynajmniej dwudziestu postaci takich jak Wolverine, Hulk, Venom, Human Torch czy Spider-Man. Ciekawostką jest możliwość spajania umiejętności dwóch herosów i tworzenia z nich jednej nowej „turbo mocy” (nie chcieliśmy nadużywać słowa „super”). To dopiero pierwsze konkretne informacje na temat gry, którą zobaczymy na Playstation 3, PS2, PSP, Xboxie 360, Nintendo Wii i Nintendo DS. My w ten tytuł na pewno zagramy. Wam polecamy komiks Civil War i nasze nowe newsy, które zobaczycie na Valhalli już za kilka chwil.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Powinno być: „znów wskrzeszonym Thorem”. hehe Swoją drogą kto jest nim tym razem? Nie wiem czy jakaś inna postać może się z Assgardczykiem równać pod względem powrotów z zaświatów. A z tego co pamiętam to już w X-men na xboxie można było robić kombinowane ataki.

  2. O tak – czekam na ten tytuł. W jedynkę zainwestowałem „z braku laku” i się pozytywnie zaskoczyłem. Bardzo przyjemna, lekko strategiczna, młućka. A co do samych wydarzeń to już wiem, że opowiem się po stronie bezprawnych. Przynajmniej nie będę musiał stać w kolejce do urzędu by się zarejestrować. . .

  3. A z tego co pamiętam to już w X-men na xboxie można było robić kombinowane ataki.

    Tak. W jedynce była taka możliwość, ale tym razem nie jest to łączenie ataków a mocy i z tego co rozumiem tworzenie z nich „hybryd”. Kim jest Thor tym razem – chyba nie powinienem pisać tutaj, by nie psuć nikomu zabawy-lektury. Pomysł na niego zaprezentowany w Civil War nie jest rewelacyjny. Tyle mogę powiedzieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here