Kiedy już myśleliśmy, że przechwycenie Final Fantasy XIII (i Tekkena 6) było szczytem możliwości amerykańskiej korporacji, jak grom z jasnego nieba spadła na nas ta wiadomość. Gigant z Redmond „ukradł” nowe Metal Gear Solid, które być może będzie tytułem na wyłączność na Xboxie 360! Nie chcemy wiedzieć co w tej chwili robią fanboje Sony. Podejrzewamy jednak, że liczba samookaleczeń wśród największych fanów Playstation 3 wkrótce wzrośnie o kilkaset procent. Oby japońska firma przygotowało jakąś konkretną odpowiedź na najnowsze posunięcie Microsoftu. Korporacja kojarzona z wujem Gatesem nie zna litości, czego dowodzi omawiana właśnie produkcja i jej pierwszy zwiastun, który możecie już obejrzeć pod treścią naszego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. W końcu się zmobilizowali, i wydadzą na X360. . . P. s. I prawdopodobnie także na PC (!!!!), no i rzecz wiadoma, wyjdzie również na Ps3 (bo jak wiadomo, Kojima nie chciałby spłonąć w swoim własnym mieszkaniu. . . :P). 🙂

 2. Seria MGS była zawsze kojarzona z marką konsol SONY – jednakże nigdy nie była exclusivem w pełni tego słowa znaczeniu. Snake pomykał zarówno na PC jak i na pierwszym Xboxie. Także nie bardzo wiem skąd ten płacz i zgrzytanie zębów posiadaczy PeEsTrójek :D.

 3. Szkoda, że to nie MGS4 na x’a tylko spin off, nawet zagorzali fanboye x360 powinni zagrać MGS4 się przekonać jak świetna jest to gra. A i racja, nie jest to exclusive. Tylko informacja, że wychodzi również na klocka.

 4. Ogladnijcie filmik do końca i zobaczcie czy na stronie, gdzie się wyświetla http://www.konami. com jest PS3. Prawda jest taka, że Kojima jest mistrzem mistyfikacji i prowokacji do rozmyślań, ale ostatni screen mówi wyraźnie. Xbox i Xbox Live! Czego chcieć więcej ? Może za rok przemyślą sprawę i dosmarują PS3. Ale wtedy co to za biznes dla MS (no chyba że pierwszy trafi na X-a). PS: Dla fanboy’ów : pozostał już tylko GOD OF WAR! Muhahahaha !

 5. Gdyby MS miał to na wyłączność to cały świat by o tym wiedział, to będzie multiplatforma jak nic. xan696 – a co mieli na pokazie ms mówić, że gra także wyjdzie na PS3? Co ich to obchodzi ;]Nie będzie Snake, nie będzie to skradanka, ja na razie bez emocji podchodzę do tego tytułu, przynajmniej do konferencji Konami 😉 No i Raiden, ten znienawidzony Raiden 😉

 6. tomme – Nie mówię nic o tym, że mieli coś o PS3 mówić. Odniosłem się do spekulacji odnośnie multiplatformowego wydania. Znaczka „PS3” po prostu tam nie uświadczysz. Chociaż czasy kryzysu itd. to M$ prawdopodobnie w końcu sypnął dolarem i Konami wymiękło. :)Osobiście jako posiadacz X-a wolałbym MGSa 4 zobaczyć. Kto wie czy nowa gra o MGS, nie będzie swoistym DMC z Raidenem imitującym Dante ? 😀 Ale skoro slogan na końcu mówi „Sneak In” to miejmy nadzieję, że tak się jednak nie stanie.

 7. A Kojima sie odżegnuje od Rising.

  Nie jestem reżyserem, nie odpowiadam też za design gry. Niemniej zgłaszam problemy (śmieje się), choć nie ma ich dużo

  Czyli oznacza to dwie rzeczy: a) MGS:R nie namiesza w kanonie (bo jeszcze okazałoby sie, że nanomaszyny cofnęły się w czasie i spłodziły Big Bossa przy pomocy komórek Snejka, które w istocie są sklonowanymi komórkami BB, co za tym idzie. . . . aaaAAA! TIME PARADOX!!!)b) nie będzie pudeł wyskakująych z tyłka ; ).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here