Całkiem niedawno wspominaliśmy, że powraca klasyczna przygodówka od Lucasa – The Secret of Monkey Island. Gra, a raczej jej „Edycja Specjalna” ma pojawić się w usłudze Xbox Live! Arcade. Wiedzieliśmy, że oprawa wizualna zostanie nieco podrasowana, ale dopiero dziś przy okazji targów E3 w Los Angeles możemy obejrzeć na własne oczy jak ta klasyczna gra przygodowa będzie się prezentować na Xboksie 360. Poniżej znajdziecie kilka materiałów wideo z konsolowego wydania tego wielkiego, retro-przeboju.

To nie wszystkie informacje dotyczące Małpiej Wyspy. Studio Telltale (założone przez byłych pracowników LucasArts) pracuje nad zupełnie nowymi przygodami Guybrusha T i pirata LeChucka! Gra nosi tytuł Tales of Monkey Island i zostanie wydana w kilku, a dokładnie pięciu epizodach: Launch of the Screaming Narwhal, The Siege of Spinner Cay, Lair of the Leviathan, The Trial and Execution of Guybrush Threepwood i Rise of the Pirate God. Epizod pierwszy zadebiutować ma już 7 lipca na platformach PC oraz Nintendo Wii. Niestety jak na razie planowana jest jedynie dystrybucja sieciowa. Więcej o tej inicjatywie dowiecie się pod tym adresem

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Czemu się tak uparli na to 3d? Jedyna przygodówka w 3d, która wyglądała dobrze to Grim FandangoRevampem starszych części też nie jestem zachwycony(delikatnie mówiąc). Wygląda dużo gorzej niż w oryginale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here