Peter Molyneux powiedział co nieco na temat dodatkowej zawartości dla Fable III: „Często myślałem, że byłoby wspaniałą rzeczą móc chodzić po Londynie opisanym przez Charlesa Dickensa. To bardzo mroczne i epizodyczne miejsce – to też robimy w F3. Damy ci duże rozdziały i otrzymasz możliwość pobrania kolejnych, co jest analogiczne do sposobu, w jaki pisał Dickens.„.

Twórca dodał następnie: „Niektóre sklepy w Albionie będą podłączone do sieci i często wypełnione zawartością od Lionhead. Nie musisz wychodzić do okropnego dashboardu i pobierać Armageddon Pack 5„. Molyneux dodał, że tylko określone elementy Fable III będą umożliwiały wykorzystanie Natala, a do gry wymagany będzie zwyczajny kontroler. Więcej konkretów na temat nowej Bajeczki poznamy zapewne na E3.

Piotruś odniósł się jeszcze do gier pecetowych jako takich. Pokusił się on nawet o stwierdzenie, że komputerowa rozrywka przeżywa właśnie odrodzenie, a odbywa się ono za pomocą serwisów pokroju Facebooka. To na nich firmy takie jak Zynga publikują gry przyciągające nawet 88 milionów użytkowników. Szybko jednak zreflektował się, dodając że dzięki kontrolerom pokroju Natala i Move konsole zyskują więcej możliwości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here