A to ci niespodzianka. Ubisoft szykuje trzecią odsłonę gry Far Cry. Kilka słów na jej temat na łamach Official Playstation Magazine, powiedział anonimowy scenarzysta pracujący dla francuskiego wydawcy. Z jego słów wynika, że tytuł ten bazuje na zmodyfikowanej wersji silnika znanego z Far Cry 2 i wygląda bardzo ekscytująco. Tu akurat kolejnej niespodzianki nie ma. Już poprzednia odsłona gry była śliczna, co wyraźnie zaznaczaliśmy w naszej recenzji, za którą dostaliśmy od Wikingów po głowie.

Czekamy więc na jakiekolwiek nowe wieści z Ubisoftu już teraz zaznaczając, że z przyjemnością zagralibyśmy w Far Cry 3. Przy okazji przypominamy, że to nie jest jedyna świeża produkcja z cyfrą „3” w tytule, którą zapowiedziano w ostatnich dniach. Kilkadziesiąt godzin temu donosiliśmy, że w produkcji jest też F.E.A.R. 3. Więcej na jego temat przeczytacie tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

    • Na szczęście o grafike nie musimy sie martwić. Ale na Far Cry 2 nie można też narzekać na brak grywalności!

      Prawda!!! . Grywalnosc była i jest wysoka no i ma dobry multi.

  1. Japko – piękna grafika, fajnie pojezdzić po dżungli, troche po piaskach, podpalać drzewka. . . Ale misje są totalną klapą :D(Ciągle to samo, i pop*** dojeżdżanie do punktów z misjami. . . )Oby F3 było tak dobre jak F. . . . 1 ;P

  2. szykuje sie kolejny skok na kasę. Pierwsza częśc Far Cry (i według mnie jedyna częśc Far Cry) wciąż pozostanie poza zasięgiem. Gdyby franchise pozostał u Cryteka, można byłoby miec nadzieje na lepsze dni. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here